Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Kim Kardashian nie dotrzymała swojej obietnicy! Aż się prosi o kolejne nieszczęście!

Kim Kardashian zazdrosna o Beyonce


Kim Kardashian powtórzyła błąd z przeszłości

Kim Kardashian ma za sobą traumatyczne przeżycia związane z napadem w Paryżu. Złodzieje, którzy wtargnęli do pokoju hotelowego gwiazdy reality-show, wyciągnęli z jej sejfu biżuterię wartą fortunę, którą namiętnie chwaliła się w mediach społecznościowych. Po napadzie Kim zarzekała się, że przewartościowała swoje życie, dlatego teraz będzie zdecydowanie bardziej oszczędna w dzieleniu się ze światem wszystkim co się u niej dzieje, tymczasem jest inaczej.

Ponad rok po napadzie, łzach przed kamerami, traumach i zarzekaniu się że „nigdy więcej”, Kim znowu wstawiła na Instagram fotkę, na której chwali się biżuterią- złotą nakładką (grillem) na zęby. Zdjęcie Kardashianki jest prawie identyczne jak jedno z ostatnich, które umieściła tuż przed atakiem złodziei.

Powinna epatować bogactwem w internecie?

Instagram Kim Kardashian kipi od seksapilu! Teraz rozebrała się i w prowokującej pozie pokazała jak raczy się mlecznym koktajlem

Wielki sekret Kim Kardashian ujawniony! Wyciekła treść e-maila od Kanye Westa

Kim Kardashian jak oka w głowie pilnuje wynajętej surogatki, ale w przerwie sama rozebrała się do rosołu i podziwia swoje powabne kształty! Jest moc!

Beyonce i Jay-Z czy Kim Kardashian i Kanye West? Którą parę wolisz?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×