Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Kim Kardashian świętuje trzecią rocznicę ślubu z Kanye Westem. Pokazała nieznane zdjęcia z przygotowań do wielkiego dnia

Kim Kardashian zdjęcia ze ślubu


Kim Kardashian pokazała prywatne zdjęcia ze ślubu

Kim Kardashian i jej mąż Kanye West naprawdę sporo przeszli przez ostatni rok – napad w Paryżu, załamanie nerwowe rapera, fatalny spadek oglądalności rodzinnego show… Od kilku miesięcy media przebąkują o tym, jak bardzo nieszczęśliwa jest Kim w swoim małżeństwie i jak bardzo oddaliła się od męża.

To już nie są plotki! Z Kanye Westem nie jest najlepiej!

Para podobno chodziła na terapię, ale nic ona nie dała. Raper coraz częściej wyjeżdża do Wyoming, gdzie zaszywa się w górach i pracuje nad nową płytą, Kim chce odsunąć się od rodzinnego reality-show, by skupić na swoim własnym programie urodowym. Jednak będąc osobami tak publicznymi, oboje wiedzą, że nic nie umknie ciekawskim fanom i dociekliwym paparazzi – dlatego muszą bardzo uważać na to, co wrzucają lub czego NIE wrzucają do sieci.

Wszyscy oczekiwali, że epatująca swoim życiem prywatnym Kim w jakikolwiek sposób podkreśli niezwykłość wczorajszego dnia, na który przypadała trzecia rocznica ślubu, i niby rzeczywiście tak się stało. Kim na Facebooka wrzuciła zdjęcie z Kanye z początków znajomości, które „oszczędnie” skomentowała:

Minęły trzy, jeszcze całe życie

Nie jest to zbyt romantyczne i wylewne wyznanie, być może dlatego, że sprytna Kardashianka chciała przyciągnąć ludzi na swoją płatną stronę, na której napisała nieco więcej:

Szczęśliwej trzyletniej rocznicy kochanie! Dziękuję, że jesteś najlepszym mężem i ojcem, kocham cię tak bardzo!

Na deser Kim wrzuciła kilka zdjęć z backstage’u ślubu z Kanye, który miał miejsce trzy lata temu. Możecie zobaczyć je poniżej.

Coś podobnego! Kris Jenner zostanie surogatką dla Kim Kardashian?!

Kim Kardashian - przygotowania do ślubu

Kim Kardashian – przygotowania do ślubu

Kim Kardashian i North West trzy lata temu

Kim Kardashian i North West trzy lata temu

Niepublikowane zdjęcia ze ślubu Kim Kardashian i Kanye Westa

Niepublikowane zdjęcia ze ślubu Kim Kardashian i Kanye Westa

Kim Kardashian - ślub z Kanye Westem

Kim Kardashian – ślub z Kanye Westem

Beyonce i Jay-Z czy Kim Kardashian i Kanye West? Którą parę wolisz?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×