Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Kim Kardashian i Kris Jenner po metamorfozie wyglądają jak siostry! Ciężko je rozróżnić!

Kris Jenner przefarbowała włosy na blond


Kim Kardashian i Kris Jenner wyglądają jak siostry

Kris Jenner dla każdego swojego dziecka stara się być najlepszą matką i najlepszą przyjaciółkę. Nikt z rodziny Kardashian nie ukrywa silnej więzi, która łączy ich wszystkich. A ze względu na to, że perypetię ich rodziny stały się niezłym biznesem i kurą znoszącą złote jajka, to każdy z rodu Kardashianów chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych swoje życie prywatne i dzieli się z fanami rodzinnymi nowinkami.

5 listopada urodziny świętowała Kris Jenner. Z tej okazji, Kim Kardashian udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym znajduje się wraz z solenizantką. Najpierw matka Kim, a teraz ona sama przeszły spektakularną metamorfozę. Każda zdecydowała się przefarbować włosy na blond. Obie wyglądają rewelacyjnie. Zdecydowanie jasny kolor na głowie odejmuje im lat. A na opublikowanym selfie wyglądają prawie jak siostry!

Wszystkiego najlepszego dla mojej najlepszej przyjaciółki @krisjenner. Nie mogłam prosić o lepszą mamę! Dosłownie nie wiem, jak to robisz i zarządzasz nami wszystkimi i jesteś najlepszą babcią i masz najlepsze spojrzenie na życie! Jestem ci bardzo wdzięczna !!! Kocham Cię bardzo! – czytamy życzenia Kim dla mamy.

My również przyłączamy się do życzeń!

A Wam, jak podobają się gwiazdy reality-show w blondzie?

Wstydliwy sekret Kanye Westa wyszedł na jaw! Kim Kardashian opowiedziała o nim na wizji!

Kim Kardashian kusiła seksownym ciałem w Halloween, ale Beyonce zostawiła ją daleko w tyle. Obie przebrały się za gwiazdy!

Taylor Swift znów atakuje! Gwiazda nie odpuszcza Kim Kardashian i Kanye Westowi! [WIDEO]

 

Czy Kim Kardashian do twarzy jest w bieli?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×