Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Kim Kardashian ma nową fryzurę! Odmieniona gwiazda zapowiada powrót

Kim Kardashian blondynką 2017


Kim Kardashian blondynką – zdjęcia 2017

Kim Kardashian, która ostatnio wrzuca tylko skromne zdjęcia bez biżuterii, glamu i splendoru, wraca do formy. Wczoraj na Snapczacie gwiazdy znalazło się selfie – Kim po kompletnej metamorfozie – nie dość, ze gwiazda zrezygnowała z bardzo długich doczepów, to dodatkowo znowu przefarbowała się na jasny blond. Gwiazda zdjęcie opisała enigmatycznym komentarzem „Secret project”.

O Kim jest ostatnio głośno, tym razem w kontekście jej rozwodu (?) z muzycznym geniuszem Kanye Westem, codziennie zza oceanu docierają do nas doniesienia o rozstaniu, o powrocie, o braku seksu, o udanym seksie, o wspólnej terapii, o tym, że on ją zostawił i o tym, że ona zostawiła jego, a tak w ogóle to jej matka go nienawidzi. Ploty to ploty, jednak jest coś w tym, że każda kobieta, a przynajmniej większość, po dużych zmianach w życiu prywatnym i zawirowaniach miłosnych, często zmienia fryzurę i to dosyć radykalnie. Stylówka Kim po napadzie zatrzymała się na uduchowionej, długowłosej i ponurej, tymczasem ani to do niej nie pasuje, ani ona się w tym dobrze nie czuje.

Apelujemy! Droga Kim – wiemy, że nas czytasz – wróć do starej siebie, kolorowych sukienek, sexy makijaży i uśmiechu, bo ta ponura, pretensjonalna poza w ogóle ci nie pasuje!

Zobacz: Małgorzata Rozenek tłumaczy się z braku odsłoniętego dekoltu na ramówce TVN, aż nagle rozmowę przerywa kąśliwym komentarzem jej mąż! Reakcja gwiazdy? Bezcenna! [WIDEO]

Kim Kardashian blondynką - fryzura 2017

Kim Kardashian blondynką – fryzura 2017

Kim Kardashian zmieniła fryzurę i zapowiada secret project

Kim Kardashian zmieniła fryzurę i zapowiada secret project

Ostatnie zdjęcia Kim Kardashian przed metamorfozą

Ostatnie zdjęcia Kim Kardashian przed metamorfozą

Oglądasz reality-show z Kardashianami?Komentarzy: 1


Vincent | 27 stycznia 2017, 09:16

Peruka , ale i tak fajnie wyglada 🙂


Dodaj komentarz
×