Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Przez księcia Karola wyciekł dokładny termin porodu księżnej Kate! To wcześniej niż plotkowano

Książę Karol i księżna Kate


Książę Karol zdradził dokładny termin porodu księżnej Kate

Nie ma żadnych wątpliwości – książę Karol jest kochającym dziadkiem dla księcia George’a i księżniczki Charlotte, ale początek jego relacji z trzecim wnukiem może nie być tak kolorowy. Jak donoszą brytyjskie media opierające się na słowa Karola, następca tronu ma zaplanowaną podróż do Australii, w której będzie towarzyszyła mu księżna Camilla. Harmonogram rozpoczyna się na początku kwietnia, czyli miesiąca, w którym księżna Kate powinna urodzić swoje trzecie dziecko.

Książęca para rozpocznie swoją podróż od wizyty w Brisbane 4 kwietnia, gdzie będzie reprezentować królową podczas otwarcia XX Igrzysk Wspólnoty Narodów na Złotym Wybrzeżu. 6 kwietnia Karol odwiedzi Queensland i północne terytoria, a 10 kwietnia wyruszy w podróż powrotną do Wielkiej Brytanii.

Ojciec księcia Williama i księcia Harry’ego ma ze swoimi wnukami naprawdę doskonały kontakt i nie raz wypowiadał się już na temat nawiązywania więzi z najmłodszymi członkami rodziny w pierwszych latach ich życia:

To zupełnie nowy rozdział w życiu. To niesamowite, móc ich zachęcać, popychać do rozwoju, pokazywać im rzeczy, które wzbudzają ich zainteresowanie. Moja babcia to robiła, była w tym cudowna. Pielęgnowanie tej więzi gdy są tak młodzi jest niezwykle ważne.

Tymczasem w królestwie wciąż panuje niecierpliwe oczekiwanie. Do porodu został niewiele ponad miesiąc (plus minus, ponieważ para nie zdradziła dokładnej, przybliżonej daty), a bukmacherzy wciąż przyjmują zakłady co do płci i imienia dziecka. Na razie głosy są zaskakująco wyrównane, wiadomo jednak, że księżna nie spodziewa się jednak bliźniąt. Plotki, które od miesięcy krążyły po świecie, zdementował sam książę William:

Bliźnięta? Myślę, że moje zdrowie psychiczne zostałoby wystawione na próbę przy bliźniętach. Nasze trzecie dziecko przyjdzie na świat w kwietniu, więc śpię ile tylko mogę – zażartował książę.

Czy to oznacza, że księżna Kate urodzi trzecie dziecko w pierwszych dniach kwietnia? Czy książę Karol powiedział o słowo za dużo?

Afera na królewskim dworze! Tylko JEDEN z synów księżnej Diany jest potomkiem księcia Karola?!

Książę Karol zapragnął po swojemu zorganizować ślub Harry’ego i Meghan Markle! Jest mała wojna na dworze, ale młodzi się nie dają!

90-letnia królowa Elżbieta II nie zna litości! Nie przyjdzie na ślub wnuka przez bezsensowną zasadę!

Książę William czy książę Karol? Kto powinien zostać królem Wielkiej Brytanii?Komentarzy: 3


Gość | 28 lutego 2018, 15:00

Tylko William.


Gość | 22 lutego 2018, 12:18

Moim zdaniem ksiaze William bo by sie skoniczyly te wszystkie zasady ktore panuja na dworze krolewskim


GośćBarbara | 21 lutego 2018, 20:40

Moim zdaniem książę William powinien zostać Królem Wielkiej Brytanii ?


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×