Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

TVN sprytnie ocenzurował gwiazdę w swoim spocie! Widzowie turlają się ze śmiechu

Kevin Spacey TVN cenzura


Kevin Spacey ocenzurowany w spocie TVN

Nazwisko Kevina Spacey w ostatnich tygodniach przewija się przez media tak często jak za czasów jego głośnej roli w American Beauty, za którą otrzymał Oscara dla Najlepszego aktora w 1999 roku. Tym razem jednak aktor nie ma powodów do radości, bowiem został oskarżony o molestowanie seksualne nastoletnich chłopców, w tym wówczas 14-letniego Anthony’ego Rappa. Spacey przyznał się do stawianych mi zarzutów, co jednocześnie wiązało się z publicznym coming outem. Przez seks-aferę, Kevin stracił rolę w Houds of Cards i został usunięty ze scen w nakręconym już filmie Wszystkie pieniądze świata.

Spacey został również surowo potraktowany przez TVN. Stacja w spotach reklamujących film Szefowie wrogowie zdecydowała się zasłonić oczy aktora czarnym paskiem i skrócić jego nazwisko do inicjału.

Opinie internautów są podzielone. Gdy jedni pochwalają decyzję TVN-u, inni nie do końca popierają taką praktykę, z kolei niektórzy gratulują stacji kreatywności twierdząc, że dawno tak się nie ubawili.

  • Bardzo dobrze. Koniec promowania dewiantów!
  • Cenzura jak w TVP! W filmie też będzie czarny pasek? Nie oglądam.
  • Hit roku! Premia dla pomysłodawcy, ha ha ha

Warto zaznaczyć, że film Szefowie wrogowie TVN pokaże 25 listopada o godzinie 22.00. Ciekawe czy zamieszanie wokół ocenzurowanego spotu przełoży się na wyższą oglądalność.

Jedynie Magda Mołek zachowała odrobinę taktu, reszta była bezlitosna! Polska Barbie została obrażona w „Dzień Dobry TVN”?!

Brytyjska rodzina królewska jest zamieszana w aferę molestowania seksualnego?!!

Szok! Ojciec Kevina Spcey’a gwałcił jego brata i był nazistą!

Co wolisz: Polsat czy TVN?Komentarzy: 1


Gość | 20 listopada 2017, 16:07

Oczywiście molestowanie dzieci uważam za czyn karygodny i ohydny. Gejem niech sobie będzie, to jego sprawa…ale ze spotu TVN… uśmiałam się do łez


Dodaj komentarz
×