Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.02.2018

Kendall Jenner w reklamie Pepsi. Miało być „peace and love”, a jest skandal! W internecie aż wrze [WIDEO]

Kendall Jenner reklama Pepsi


Kendall Jenner w reklamie Pepsi

Kendall Jenner, choć ma dopiero dziewiętnaście lat, jest wzorem do naśladowania hołubionym przez nastolatki i ulubionym dzieckiem tabloidów. Być może z tego powodu narastająca kontrowersja wokół nowej reklamy Pepsi, w której gwiazda wzięła udział, zaczyna odbijać się rykoszetem w jej kierunku.

Próbując dotrzeć do młodych, zaangażowanych w polityczne życie ludzi, koncern stworzył spot, w którym widzimy Kendall pozującą do zdjęć w blond peruce. Tuż obok niej, maszeruje protestujący tłum, co ciekawe, złożony w przeważającej większości z tzw. person of color. Nie sposób określić czego właściwie dotyczy całe zamieszanie – znaki, którymi wymachują uczestnicy wydarzenia epatują standardowymi hasłami nawołującymi do miłości i rozmowy.

Gwiazda skuszona uśmiechem jednego z protestujących, zrzuca wreszcie perukę i dołącza do zbiorowiska. Gdy na przeciw przemieszczającego się tłumu wychodzą funkcjonariusze policji, Jenner wręcza jednemu z nich puszkę Pepsi. Zła mina ustępuje uśmiechowi, tłum zaczyna wiwatować… Brzmi fantastycznie, prawda? Internet wychodzi z innego założenia.

Spot Pepsi z Kendall Jenner jest rasistowski?

Opis na YoutTube, który umieszczono pod reklamą zatytułowaną Live for Now Moments Anthem, co w wolnym tłumaczeniu oznacza, ni mniej ni więcej, Hymn dla życia chwilą. Koncern argumentuje:

 To krótki film o chwilach, w których decydujemy się porzucić bezczynność, wybrać działanie, żyć swoją pasją – nic nie może nas wtedy powstrzymać – komentuje firma

Tuż po premierze reklamy Pepsi rozpoczęło „agresywną kampanię” na Twitterze. Okazuje się jednak, że nie było to najlepszym posunięciem marki. Użytkownicy portalu niemal rozerwali na strzępy Kendall Jenner i Pepsi. Reakcje były bardzo zróżnicowane – od żartów przenikających w otwartą krytykę.

Jak myślicie, czy Kendall uda się odciąć od skandalu?

Zobacz: To będzie ostatni sezon reality-show Kardashianów? Tak niskiej oglądalności jeszcze nie było

 

Pepsi - reklama z Kendall Jenner, spot na youtube

Pepsi – reklama z Kendall Jenner, spot na youtube

Reklama Pepsi z Kendall Jenner

Reklama Pepsi z Kendall Jenner

Kendall Jenner w reklamie Pepsi

Kendall Jenner w reklamie Pepsi

Spot Pepsi z Kardashianką

Spot Pepsi z Kardashianką

Rasistowski spot z Kendall Jenner Pepsi

Rasistowski spot z Kendall Jenner Pepsi

Kardashianka w reklamie napojów Pepsi

Kardashianka w reklamie napojów Pepsi

Jak oceniasz reklamę Pepsi z Kendall Jenner?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×