Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Kate i William w Polsce mieli tylko jedną zachciankę. Jest w pełni uzasadniona

Kate w Polsce jaki samochód?


Samochód Kate i Williama w Polsce

Książę William i księżna Kate przed przyjazdem do Polski mieli jedno bardzo istotne żądanie motoryzacyjne: Para książęca wraz z ochroną chce jeździć po polskich drogach wyłącznie brytyjskimi samochodami! W związku z tym, pracownicy Biura Ochrony Rządu, musieli zmienić swoje auta! Miały być brytyjskie wiec są!  Jaguar Land Rover Polska natychmiast zapewnił i dostarczył odpowiednie pojazdy na potrzeby wizyty książęcej pary w Polsce!

Z OSTATNIEJ CHWILI: Para książęca wylądowała w Warszawie! Książę George skradł szoł na lotnisku! [WIDEO + ZDJĘCIA]

Kate i William zgodnie z życzeniem otrzymali do dyspozycji piękne brytyjskie auto – Jaguar XJ LWB. Jest to największa limuzyna jaką dysponuje marka Jaguar. Ten piękny samochód z przedłużonym rozstawem osi do 3157 mm ma dłuższe nadwozie od standardowego o 125 mm (5255 mm). Co ciekawe, ten model nie jest oferowany z najmocniejszą, dostępną w XJ jednostką napędową 5.0 V8 generującą 550 KM. Pod maską XJ LWB pracuje 3-litrowe V6 w wersji benzynowej osiągające 340 KM, natomiast jako diesel – 306 KM. Cena bazowa takich aut to odpowiednio 552 800 zł (benzynowy) i 503 100 zł (diesel).

Ponadto Biuro Ochrony Rządu otrzymało kilkanaście innych pojazdów brytyjskiej marki Land Rover. Są to po dwa klasyczne Range Rovery, Range Rovery Sport oraz Discovery. Do tego sześć innych pojazdów, o których nic nie wiemy. Te auta pełnią funkcje taktyczne, przewożą pracowników BOR-u oraz w razie potrzeby maja osłaniać limuzynę z książęcą parą.

Pokój i plac zabaw dla George’a i Charlotte już gotowe! Andrzej Duda pokazał zdjęcia!

Samochód księżnej Kate i księcia Williama

Samochód księżnej Kate i księcia Williama

Jakim samochodem Kate i William jeździli po Polsce?

Jakim samochodem Kate i William jeździli po Polsce?

jaguar

jaguar1

Czy interesuje cię życie księżnej Kate?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×