Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.03.2018

Kasia Zielińska rodziła w niesamowitych luksusach! Zapłaciła fortunę!

Katarzyna Zielińska rodziła jak księżniczka


Katarzyna Zielińska urodziła drugie dziecko

16 grudnia Katarzyna Zielińska po raz drugi została mamą. Gwiazda szybko podzieliła się z fanami cudowną informacją. Nie ukrywała wzruszenia, radości i wyjątkowości z sytuacji, które towarzyszą każdej matce zaraz po porodzie.

Nie od dziś wiemy, że Kasia jest perfekcjonistką. Jeszcze długo przed rozwiązaniem przygotowała cudowny pokoik dla maluszka, w którym wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jak czytamy na łamach Faktu, gwiazda postanowiła również zadbać o siebie. Zielińska zdecydowała się na poród w prywatnej klinie, która bardzo często wybierana jest przez polskie gwiazdy.

Kasia zdecydowała się na poród w prywatnym warszawskim szpitalu, podobnie jak przy narodzinach pierwszego synka Henia. Wybrała pakiet usług, który zawiera luksusowy apartament dla niej i jej najbliższych, w którym w razie potrzeby będzie mogła zostać aż pięć dni po porodzie – zdradził informator Faktu.

W ramach luksusowego pakietu, którego cena sięga ok. 16 tysięcy złotych, ponoć aktorka mogła wybrać, kto z personelu szpitala będzie obecny przy porodzie. Dodatkowo pakiet zapewnia usługi fizjoterapeutyczne, które pomogą Kasi odzyskać siły.

Jak zaznaczył informator tabloidu, dla Kasi najważniejszy był komfort:

Najważniejsze jest dla Kasi, żeby czuć się komfortowo, pewnie i bezpiecznie – czytamy.

Katarzynie i jej mężowi jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Z ostatniej chwili: Katarzyna Zielińska urodziła drugie dziecko! Pokazała pierwsze piękne zdjęcie z maluszkiem!

Katarzyna Zielińska poddała się świątecznej atmosferze! Ciężarna aktorka pokazała cudowną choinkę!

Katarzyna Zielińska pokazała pokój swojego syna. Niezłe luksusy

Śledzisz Katarzynę Zielińską na Instagramie?Komentarzy: 3


Gość mira | 17 grudnia 2017, 14:42

Cóż w tym dziwnego że urodziła w prywatnej klinice? Cena nie zwala z nóg. Choć nie jestem osobą która ma znaną twarz, też rodziłam jak to nazwaliście jak,,księżna”. Oczywiście rozumiem że wiele kobiet nie stać na taki wydatek,còż ja rozumiem taki wybòr!


Gość | 17 grudnia 2017, 11:52

Amine Gulse znana z serialu „tylko z Tobą” jest już po ślubie z Ozilem (znanym piłkarzem), oboje mają obrączki! 🙂 Na jej palcu już wczesniej widziałam teraz na fb dodali wspólne zdjęcie. Na lewych dłoniach są 🙂


Gość | 17 grudnia 2017, 11:51

Amine Gulse znana z serialu „tylko z Tobą” jest już po ślubie z Ozilem (znanym piłkarzem), oboje mają obrączki! 🙂 Na jej palcu już wczesniej widziałam teraz na fb dodali wspólne zdjęcie i jak się przyjrzycie to na ich palcach są obrączki! 🙂


Dodaj komentarz
×