Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

Same gwiazdy i kolacja jak po rewolucji Magdy Gessler! Tak wyglądał baby-shower Katarzyny Zielińskiej [ZDJĘCIA]

Katarzyna Zielińska pokazała zdjęcia z baby shower


Katarzyna Zielińska pokazała zdjęcia z baby shower

Koniec 2017 roku to dla Katarzyny Zielińskiej okres wielkiego oczekiwania. Gwiazda Barw Szczęścia spodziewa się drugiego dziecka, jej ciąża jest już bardzo zaawansowana i lada dzień powita na świecie wyczekiwanego maluszka. Nie da się ukryć, że ciąża i rezygnacja z pracy na czas pierwszych miesięcy synka dobrze jej robią – jest promienna, wypoczęta, a gdy pojawia się na ściankach prezentując urocze krągłości w obcisłych sukienkach trudno odwrócić od niej wzrok.

Podczas gdy cała rodzina wstrzymuje oddech, czekając na poród który może nadejść w każdej chwili, Zielińska bawi się z przyjaciółkami – czym byłoby bowiem oczekiwanie na nadejście pociechy bez porządnego baby shower? Gwiazda pochwaliła się zdjęciem z eleganckiej restauracji, w której świętowała z najbliższymi przyjaciółkami. Wystrój jest bardzo szykowny, widać w nim dobry gust i wyczucie stylu przyszłej mamy, a miętowe baloniki i dekoracje są po prostu rozkoszne. Jak skomentowała zdjęcie Katarzyna?

Czasem matki i cioteczki muszą się zabawić 👗🎂🍭 nawet w środku tygodnia. Dziękuję Wam kochane przyjaciółki. Bez Was życie nie wyglądało by tak pięknie. Siła kobiecości! Ps. @wiewiorkaispolka uwielbiam Was💚#silakobiet#babyshower#love#dobialegorana#lovebaby#zieleninoweklimaty

Razem z Zielińską świętowały między innymi Małgorzata Socha, Katarzyna Glinka czy Marzena Rogalska! Na zdjęciu, na którym widać całą grupę przyjaciółek wyraźnie można zobaczyć, że wszystkie były w szampańskich nastrojach!

Katarzyna Zielińska pozazdrościła Beyonce i również przed porodem zafundowała sobie sesję! Ale w w bikini!

Katarzyna Zielińska z gigantycznym brzuchem czuje się bardzo sexy i wrzuca swoje ciążowe odjazdowe refleksje do sieci!

One nie liczą się z kosztami! Katarzyna Zielińska za poród zapłaci fortunę, ale to i tak nic w porównaniu z rachunkiem Weroniki Rosati

 

Czy chętnie czytasz artykuły na temat ciąż gwiazd?Komentarzy: 1


zuza | 30 listopada 2017, 19:54

No i urodzi i szybko wróci na salony z nową fit formą. w koncu teraz taka moda. zacznie stosować iqacai, ćwiczyć, jakieś diety itp i raz dwa osiagnię mega igurę.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×