Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Katarzyna Warnke bardzo szczerze o ciąży z Piotrem Stramowskim: „Jesteśmy narcystyczni, egocentryczni” [WIDEO]

Kasia Warnke i Piotr Stramowski


Katarzyna Warnke w ciąży

W wakacje minie rok od ślubu Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego. Para przez ostatnie kilka miesięcy stała się jedną z najgorętszych w show-biznesie. Często pojawiają się na wydarzeniach publicznych, pozują na łamach magazynów i goszczą w telewizyjnych shows. Przy okazji ostatniego wywiadu nie mogło zabraknąć pytania o ciążę aktorki.

Warnke zapewnia, że obawia się ciąży ze względu na wiek. Gwiazda ma 40 lat. Nie ukrywa, że posiadanie dziecka w tym wieku byłoby dla niej spełnieniem marzeń i uwolnieniem się od „narcyzmu i egocentryzmu”:

Bardzo bym chciała, a czasu nie zostało mi tak wiele. Nie ukrywam, że myślę o tym, że się przygotowuję. Jestem ciekawa czy będę w ciąży czy nie będę, jestem w zaawansowanym wieku, taka staroródka. Mamy zanieczyszczenie środowiska, to nie wpływa dobrze na kobiety. Obawiam się, czy to będzie możliwe. Bardzo bym chciała być w ciąży. Już bym chciała komuś coś bezwzględnie dać, ile się można sobą zajmować. Jesteśmy narcystyczni, egocentryczni, my aktorzy, dziecko daje rodzaj wyzwolenia i oddechu.

Cała rozmowa dotycząca ciąży Katarzyny Warnke poniżej.

Zobacz: Katarzyna Warnke zmieniła fryzurę! Gwiazda pokazała zdjęcie bez makijażu

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news.pl

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski - Bal TVN 2016

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na razie nie planują dziecka

Czy Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są dobraną parą?Komentarzy: 3


Gość | 23 kwietnia 2017, 20:14

Ładna świnia….


Gość | 23 kwietnia 2017, 14:18

Zycze wam zebyscie zostali rodzicami.Ja zaszlam w ciaze w wieku 42lat bardzo niespodziewanie,cieszylam sie!niestety radosc trwala krotko tylko 3mce.Ale probowc trzeba pozdr


Gość | 23 kwietnia 2017, 09:48

Kurski powinien jak najszybciej zostawić TVP w spokoju i jak najszybciej odejść.


Dodaj komentarz
×