Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Katarzyna Warnke zagra u Patryka Vegi? Jest tylko jeden warunek! Musi odłożyć w czasie ważną, życiową decyzję…

Katarzyna Warnke planuje ciążę?


Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski planują dziecko?

Kiedy w lipcu zeszłego roku Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wzięli ślub, fani okrzyknęli ich jedną z najseksowniejszych par w polskim show-biznesie. Aktorka wyznała wtedy, że połączyła ich miłość i apetyt na karierę, bo oboje chcą rozwijać się zawodowo i wspinać po szczeblach kariery. Piotr jest jednym z ulubionych aktorów Patryka Vegi, a ostatnio do ligi uprzywilejowanych przez reżysera dołączyła również Katarzyna. Rola w Botoksie przyniosła jej zupełnie nowe grono fanów, a na Kobiety Mafii wszyscy czekamy ze zniecierpliwieniem.

Gwiazda nie wyklucza, że w przyszłości znów pojawi się na planie u jednego z najsłynniejszych polskich twórców filmowych. Autor Pitbulla zaoferował jej podobno dwie kolejne role, niestety, wyrażenie zgody na udział w następnych produkcjach Vegi będzie wiązało się z odłożeniem w czasie… ciąży, którą para podobno planuje. Jak niedawno ujawniła sama Katarzyna, Stramowski chciałby założyć już rodzinę. Na szczęście zawodowe plany jego żony wcale mu nie przeszkadzają:

Patryk jest tak zauroczony Kasią, że obiecał jej role w dwóch kolejnych filmach, które planuje zrobić w przyszłym roku. Warunek jest tylko jeden: Kasia nie może zajść w ciążę. Piotrowi to na szczęście nie przeszkadza. Też jest rozchwytywany, więc i tak nie miałby czasu na opiekę nad dzieckiem – wyjawia źródło Faktu

Wszystko wskazuje więc na to, że para nie zostanie rodzicami w najbliższym czasie. Jesteście ciekawi jakie role Vega zaproponował Katarzynie?

W programie Kuby Wojewódzkiego było naprawdę gorąco! Katarzyna Warnke zdradziła bardzo intymne szczegóły ze swojego życia!

Zmysłowa Katarzyna Warnke zaszalała z metamorfozą! Co ona sobie zrobiła z twarzą? Teraz możecie jej nie poznać!

Ociekające seksem Dygant, Popławska, Bołądź, Warnke i Wieniawa ponownie wymiatają u Vegi! Zobaczcie pierwsze ostre kadry z filmu „Kobiety mafii” [DUŻO ZDJĘĆ]

Czy Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są dobraną parą?Komentarzy: 2


Gość | 14 grudnia 2017, 17:16

czasami wygląda super a czasami jest jak wyblakły albinos


Ludka | 19 listopada 2017, 19:08

No nie wiem co jest ważniejsze.. Może Vega boi się, że nie wymyśli dobrego scenariusza, w którym Kasia mogłaby zagrać w ciąży? Albo boi się, ze straci swoją fajną figurę? Jakby co to jest takie coś jak iqgreen, po którym szybko traci się wagę, więc mogłaby to stosować i pan reżyser nie miałby zmartwień 😛 Ciekawe czy się zgodzi na jego warunki..


Dodaj komentarz
×