Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 22.11.2017

Ociekające seksem Dygant, Popławska, Bołądź, Warnke i Wieniawa ponownie wymiatają u Vegi! Zobaczcie pierwsze ostre kadry z filmu „Kobiety mafii” [DUŻO ZDJĘĆ]

Kobiety Mafii


Tak obłędnie wyglądają polskie ” Kobiety mafii”

Patryk Vega – twórca największych przebojów ostatnich lat w polskim kinie „Pitbull” i „Botoks”, przygotowuje kolejny hitowy film! W „Kobietach mafii” Vega zobrazował działanie przestępczej Grupy Mokotowskiej, jednej z największych organizacji przestępczych w Polsce. Tym razem jednak z perspektywy kobiet, żon, córek, partnerek i kochanek najgroźniejszych ludzi stolicy.

 

Już wiadomi, że film będzie prawdziwą sensacją kinową. Pewnikiem utwierdzającym nas w tej tezie jest obsada. Vega tradycyjnie postawił na wyjątkowe polskie aktorki. Nie ma tu słodkich cukierkowych bohaterek z popularnych telewizyjnych telenowel. Vega dobrał kobiety z krwi i kości. Podobnie jest z obsadą męską. Tu nie zobaczymy amantów z M jak miłość czy też topowych Listów do M 🙂  W obsadzie nowej produkcji Patryka Vegi znajdziemy plejadę wspaniałych polskich aktorek i aktorów: Agnieszkę Dygant, Aleksandrę Popławską, Olgę Bołądź, Katarzynę Warnke i Julię Wieniawę, a w męskich rolach: Piotra Stramowskiego, Tomasza Oświecińskiego i Sebastiana Fabijańskiego oraz prawdziwe ikony dużego ekranu: Bogusława Lindę, Olafa Lubaszenko oraz Janusza Chabiora.

Przedstawiamy wam pierwsze kadry z filmu Patryka Vegi ” Kobiety mafii”. Film trafi do kin 23 lutego 2018 roku.

Czekacie?

Agnieszka Dygant pochwaliła się swoją piękną mamą! Internauci oszaleli – doszukali się podobieństwa do słynnej ikony stylu!

 

W programie Kuby Wojewódzkiego było naprawdę gorąco! Katarzyna Warnke zdradziła bardzo intymne szczegóły ze swojego życia!

 

Zmysłowa Katarzyna Warnke zaszalała z metamorfozą! Co ona sobie zrobiła z twarzą? Teraz możecie jej nie poznać!

Czy lubisz oglądać polskie filmy?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×