Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.02.2018

Katarzyna Skrzynecka udzieliła wywiadu, którego nie udzieliła! Będzie proces?

Katarzyna Skrzynecka


Katarzyna Skrzynecka zasiada w jury popularnego programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jej kariera znów nabiera tempa. Pozycji aktorki na rynku nie osłabiło nawet to, że stanęła w obronie koleżanki Joanny Liszowskiej, kiedy ta pod wpływem alkoholu spowodowała wypadek.

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka broni Joanny L. Jest jednym ze świadków, że aktorka…

Dlatego też nowy  katolicki tygodnik „Dobry Tydzień” idąc za cisem przeprowadził z nią wywiad. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że aktorka wcale takiego wywiadu nie udzieliła! Poinformowała o tym na swoim Facebooku.

Kolejny „WYWIAD” KTÓREGO NIE UDZIELIŁAM w tygodniku, o którego istnieniu nawet nie wiedziałam …Na szczęście traktuję to tym razem z uśmiechem. Zaskakujące jest jedynie to, iż do publikacji okładek z wywiadami, których nikt tytułowi owemu nie udzielał, ucieka się już nawet prasa katolicka – napisała aktorka.

Aktorka nie ma zastrzeżeń do samej treści wywiadu, ale do manipulowania tekstem.

Treść pozytywna i jak najbardziej słuszna – ale jest cytatem z moich różnych wypowiedzi w innych artykułach oraz audycjach telewizyjnych … Może to również być efektem działania dziennikarzy agencyjnych, którzy nagrywają z aktorem rozmowę , np na Konferencji Prasowej przed Premierą teatralną, dla określonego magazynu, a później sprzedają takowe materiały lub ich wyimki do innej prasy wszelakiej. Wypadałoby jednak bohatera rozmowy zapytać o zgodę … Nie mam za złe. Jedynie się zdziwiłam – napisała Katarzyna.

Cóż. Katolicki tygodnik chyba złamał przykazanie „nie kłam” pisząc nieprawdę. Bo prawda to przecież zgodność myśli i rzeczy. Mówić, że istnieje, o czymś, czego nie ma, jest fałszem. Mówić o tym, co jest, że jest, a o tym, czego nie ma, że go nie ma, jest prawdą.

Jak sądzicie? Katarzyna powinna podać gazetę do sądu?

Kasia Skrzynecka

Kasia Skrzynecka Fot. ons

 

 

 

 

 

 Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×