Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Katarzyna Niezgoda jest zakochana jak nastolatka! Wrzuciła „całuśne zdjęcie” z partnerem. Przystojniejszy od Tomasza Kammela?

Katarzyna Niezgoda, partner Paweł, Tomasz Kammel


Katarzyna Niezgoda całuje partnera Pawła. Kim jest?

Związek Katarzyny Niezgoda i Tomasza Kammela przeszedł do historii show-biznesu jako jeden z bardziej tajemniczych. Para rzadko opowiadała o swoim uczuciu, na próżno było ich również szukać na dużych, medialnych imprezach. Zupełnie inaczej wygląda obecna relacja bizneswoman, która od prawie roku jest w związku z tajemniczym Pawłem.

O wybranku Kasi wiemy niewiele, w zasadzie tylko tyle, że łączą ich podobne doświadczenia zawodowe – również jest biznesmenem. Choć tożsamość ukochanego Niezgody owiana jest tajemnicą, to zupełnie inaczej wygląda to w kwestii publikowanych w internecie zdjęć. Kasia epatuje swoim szczęściem na Instagramie tak często jak tylko może. Ostatnio opublikowała fotografię zrobioną na tle polskiego morza, na której namiętnie całuje swojego mężczyznę w policzek:

Kiedy słońce już zajdzie… Miłość jest w powietrzu – napisała Kasia.

Widok przepełnionej miłością pary to to, co internauci lubią najbardziej. Tak jest i w tym przypadku – Katarzyna wprowadziła romantyczną atmosferę na swój profil, przez co co poniektórzy do końca się rozmarzyli:

  • Przyjemnie ogląda się takie obrazki:)

  • Ale fajnie każdy powinien być szczęśliwy

  • ….można się zakochać

  • Sopot jest cudowny… odpoczywajcie..

Życzymy wszystkim tyle miłości!

Kasia Niezgoda chudnie w oczach! Zdradziła nam sekret swojej spektakularnej metamorfozy! Jest też o Annie Lewandowskiej! [WIDEO]

Seksowna Katarzyna Niezgoda ściśnięta czarnym gorsetem wyglądała jak Beata Kozidrak! O mały włos jej wielki biust nie rozerwał ślicznej kreacji!

Spocona Katarzyna Niezgoda na siłowni walczy ze zbędnymi kilogramami! Takie zdjęcia to rzadkość

Podoba ci się nowy wizerunek Kasi Niezgody?Komentarzy: 5


Gość | 20 marca 2018, 08:40

SUPER FACET. PRZYSTOJNY.
Kamel kościsty-za chudy


grażka | 19 marca 2018, 14:48

Pani Kasia taka niby niepozorna a tu proszę jakiego wyrwała. Jeszcze do ideału piękna jej brakuje, niech nie osiada na laurach tylko bierze się za siebie z iqgreen. Schudnie trochę i będzie wyglądała przepięknie i wtedy każda suknia będzie wyglądała na niej idealnie, nie tak jak na tych zdjęciach wyżej.


Gość | 19 marca 2018, 13:51

No i dobrze, że są amatorzy świnek pigi


Gość | 19 marca 2018, 10:26

CIE CHOROBA,ALEZ ONA SCHUDLA .


Karola | 19 marca 2018, 07:39

Wyglada jak James Bond 🙂 super! Raczej obecny jest przystojniejszy!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×