Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Kasia Warnke znów się rozbierze? Piękna aktorka pokaże swoje wdzięki i dostanie fortunę!

Katarzyna Warnke w Playboyu


Kasia Warnke pojawi się w „Playboyu”?

Kasia Warnke bez wątpienia jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek ostatnich lat. Jej wyjątkowa, niecodzienna uroda, zdecydowane spojrzenie i obłędne ciało sprawiają, że niewiele kobiet może się z nią równać. Jakby tego było mało, ukochana Piotra Stramowskiego uwielbia chwalić się swoimi wdziękami i nie ma problemu z braniem udziału w rozbieranych scenach czy sesjach zdjęciowych, na których pozuje w kompletnym negliżu. Jak wielokrotnie mówiła, ciało i seks są czymś naturalnym i nie zamierza się ich wstydzić.

Jestem wielbicielką ciała i erotyki. Uważam, że to jest nam potrzebne i żyjemy tym na co dzień. Natomiast nie znoszę, kiedy to staje się wulgarne. Uważamy, że seks jest ważną częścią życia i warto to pokazywać. Nie możemy czuć się winni ani obwiniać drugiej osoby. Obydwoje pracujemy, obydwoje używamy swojego ciała i chcemy grać w pełni – czytamy w Super Expressie

Publiczność zaniemówiła! Katarzyna Warnke NAGO na pokazie mody! Pokazała wszystko!

Niedawno zrobiła prawdziwą furorę na pokazie najnowszej kolekcji Macieja Zienia, gdy kompletnie nago wyszła na wybieg i pozwoliła by projektant ubrał ją na oczach widzów, którzy jak zahipnotyzowani oglądali ten erotyczny spektakl. Wygląda jednak na to, że jej fani będą mieli kolejny powód do radości. Jak donosi Super Express, gwiazda dostała propozycję pojawienia się w Playboyu.

Za okładkę i sesję zdjęciową do magazynu gwiazda może otrzymać nawet 80 tysięcy złotych! To prawdziwa fortuna za kilka zdjęć w negliżu, zwłaszcza, że Kasia rozbiera się często i nie ma problemu ze swoją nagością.

Myślicie, że podejmie współpracę z magazynem?

Gwiazdy na premierze filmu „Kobiety mafii”: Julia Wieniawa, Kasia Warnke, Olga Bołądź, Sarsa

Przygotujcie się na szok! Kasia Warnke na premierze „Kobiet mafii” pokazała swoją nową, bardzo drapieżną fryzurę!

Kasia Warnke pokazała się nago na pokazie Macieja Zienia i już tego żałuje: „Przeżyłam to bardzo” [WIDEO]

Podoba się makijaż w stylu Kasi Warnke?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×