Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski mają dokładnie zaplanowane, kiedy na świecie pojawi się ich dziecko? „Trzeba się zabrać do dzieła” [WIDEO]Katarzyna Warnke wie, kiedy zajdzie w ciążę?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski to bez wątpienia najgorętsza para show-biznesu. Choć ślub wzięli niemalże rok temu, nadal nie doczekali się potomka. Czy wkrótce się to zmieni?

Media i fani wypatrują z niecierpliwością ciążowego brzuszka u aktorki. Niedawno, Kasia podsyciła atmosferę i zamieściła na Instagramie zdjęcie w ciąży. Niestety, była to tylko charakteryzacja na planie filmowym.

Nie wiem, dlaczego wzbudziłam takie emocje, dlatego że parę dni wcześniej byłam na jakiejś imprezie z płaskim brzuchem aż tu nagle 8 miesięcy. Myślę, że ludzie tracą rachubę czasu i nagle się taki news pojawia i myślą: „A może ona ukrywała?”. Nic nie ukrywam. Myślę, że jak będzie to wszyscy się dowiedzą – powiedziała nam

Czy aktorka wie już, kiedy zajdzie w ciążę?

Nie umiem tego określić. Myśleć sobie można. Raczej trzeba się zabrać do dzieła – dodała

No cóż. Pozostaje nam czekać aż rodzina Kasi i Piotra się powiększy.

Zobacz także: Katarzyna Warnke pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski - Otwarcie nowej klinika Krzysztofa Gojdzia

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

Katarzyna Warnke - Maciej Zień pokaz 2017

Katarzyna Warnke wie, kiedy zajdzie w ciążę?

Czy Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są dobraną parą?Komentarzy: 1


Pippa | 16 czerwca 2017, 07:52

Nie lubię tej pani, wg mnie jest w niej coś nieprawdziwego i na siłę. Z tym mezusiem kreują się na gorącą parę A oboje znani z tego ze sa znani.


Dodaj komentarz
×