Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 14.12.2017

Kasia Tusk to prawdziwa czarodziejka! Sama przepięknie przystroiła dom i już czeka na pierwszą gwiazdkę!

Kasia Tusk dom na święta


Kasia Tusk ubrała dom na święta

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. W sklepach już od kilku tygodni możemy podziwiać świąteczne akcenty, na wystawach sklepowych pojawiają się choinkowe ozdoby, a na regałach jest coraz więcej czekoladowych Mikołajów. W ciemnościach listopadowego poranka i szybko zapadającego zmroku coraz bardziej tęsknimy za  śniegiem, zapachem pomarańczy i świerkowego igliwia. Pomału zastanawiamy się nad listą prezentów i planujemy czas Bożego Narodzenia, tak by wszystko było idealnie, perfekcyjnie, tak jak sobie to wymarzyliśmy. Nie inaczej jest w świecie „Make Life Easier”  Kasi Tusk.

Na swoim profilu Kasia już od kilku dni przygotowuje się do tegorocznej Gwiazdki. Wśród sztucznie rozbielonych zdjęć jej luksusowego mieszkania, pojawiają się pierwsze świąteczne akcenty, które mamy nadzieję zainspirują was do ozdobienia własnoręcznie swoich czterech kątów. Co ciekawe, świąteczne dekoracje w stylu Kasi Tusk są bardzo proste do wykonania, naturalne, bliskie skandynawskiemu designowi. Zatem pomykamy do lasu po świerkowe igliwie.

U Kasi Tusk znajdziemy je na nocnym stoliku w stylu retro.  Kolejnym fenomenalnym patentem na ozdobienie mieszkania są choinkowe lampki. W ubiegłym roku w okresie jesienno-zimowym szczególnie popularne były cotton bowls, które wprowadzały ciepłe, przygaszone światło do naszych mieszkań i zamieniały je w świątynie hygge. Kasia Tusk ma inna wizję! Blogerka postawiła na klasyczne lampki, które rozwiesiła nad oknem w swojej sypialni. Efekt naprawdę robi wrażenie! Choinkowe lampki i pachnące gałązki drzew iglastych świetnie sprawdzą się też na pracowniczym biurku! Inspiracją niech będzie dla was miejsce pracy zespołu „Make Life Easier”.

#brainstorm, #homeoffice, #freelancerlife, #elfywfabryceczekolady – to hasztagi, którymi Kasia Tusk opisała przedświąteczny biurowy nieład w swoim domowym miejscu pracy.

Orzechy, mandarynki, granaty i pierniczki – to wszystko jako przekąski, a w tle wazon z pióropuszem zielonego igliwia ozdobiony drobniutkimi lampkami –  to propozycja Kasi. Na deser Kasia Tusk wyjęła prawdziwego asa! Jej dzieło to prawdziwy klasyk świątecznych dekoracji, czyli fenomenalny adwentowy wieniec, wykonany z naturalnego świerku, z dodatkiem suszonych owoców i szyszek.

Każdego dnia cieszę się ze swojej pracy, ale o tej porze roku doceniam ją jeszcze bardziej. Planując dla Was wpisy i przygotowując plenery do zdjęć, mam szczęście poczuć Ducha Świąt ciut wcześniej. W ten weekend zapach pomarańczy i anyżu wypełnił moje mieszkanie. A to za sprawą wieńca, który wykonałam wraz z cudownym zespołem pracowni „Narcyz” – napisała pod zdjęciem Kasia Tusk.

Zatem zabieramy się do pracy, kilka plasterków suszonej pomarańczy, gwiazdki anyżu i dużo świerkowych gałązek – tylko tyle potrzeba, aby stworzyć cudowny wieniec adwentowy, który może zawisnąć na drzwiach waszych domów lub ozdobić świąteczny stół.

My już planujemy wypad za miasto do lasu po kilka zielonych igiełek, a wy?

Kasia Tusk w końcu zgodziła się na okładkę gazety! Warto było czekać, bo to istna torpeda!

Kasia Tusk odleciała w kosmos zachwalając zalety swojego ojca. Zapomniała nawet o promocji swojej książki!

Katarzyna Tusk jednym zdjęciem ojca wywołała istne szaleństwo wśród swoich fanów! To prawdziwy HIT internetu!I

Cenisz styl ubierania Kasi Tusk?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×