Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.02.2018

Kasia Tusk nie wstydzi się swojego zaangażowania w politykę: „Gdybym nie poparła czarnego protestu, nie mogłabym zasnąć w nocy!”

Kasia Tusk - zdechła jej kotka Pempuszka


Kasia Tusk angażuje się w politykę

Wielu uważa, że Kasia Tusk jako córka polityka powinna trzymać się z daleka od spraw, które właśnie polityki dotyczą. Piękna blogerka ma na ten temat zupełnie inne zdanie – jest dumna z tego, że angażuje się w akcje społeczne i wyraża głośny sprzeciw wobec niektórych pomysłów rządu. W wywiadzie dla Wysokich Obcasów dała to wyraźnie do zrozumienia.

Kasia Tusk opublikowała zdjęcia ze ślubu! Aż miło popatrzeć na tak szczęśliwą córkę Donalda Tuska!

Próbuje ograniczyć swój udział w życiu zawodowym rodziców, są jednak chwile, gdy zwyczajnie nie potrafi milczeć – jak wtedy, gdy tysiące polskich kobiet wyszło na ulice, by protestować przeciwko zaostrzeniu ustawy o aborcji:

Zabieram wtedy głos, chociaż wiem, że nie wszystkim się to spodoba. Jako osoba odpowiedzialna staram się zawsze ważyć słowa. Wiem, że – paradoksalnie – mój głos w politycznych kwestiach jest mniej przekonujący, bo przez niektórych jestem postrzegana głównie jako córka premiera. I chociaż mam najlepszą wolę, mam swój własny punkt widzenia, a moja niezależność jest dla mnie czymś wyjątkowo ważnym, to wiem, że dla wielu będę zawsze kimś uwikłanym w polityczne spory. Czasem zachęcając do czegoś, mogę niechcący zniechęcić. Gdybym nie poparła publicznie „czarnego protestu” czy nie zaangażowała się w obronę sądów, nie mogłabym zasnąć spokojnie w nocy  – wyznała blogerka

Zgadzacie się z jej podejściem? Powinna udzielać się w polityce czy może trzymać się od niej z daleka?

Kasia Tusk porównała się do Jackie Kennedy Onassis. Pokazała przepiękne zdjęcia z wakacji na Mykonos

Kasia Tusk bez makijażu

Kasia Tusk bez makijażu

Kasia Tusk w jasnej kreacji na tygodniu mody w Paryżu

Kasia Tusk w jasnej kreacji na tygodniu mody w Paryżu

 

Czy wspierasz Czarny Protest?Komentarzy: 2


Bakselaks | 5 października 2017, 11:00

Поехали в отпуск, и занемог ребенок, а деньжат мало. Легко получили ссуду онлайн, на кредитную карту пришли денюжка моментально.Вернули спустя неделю уже дома. Никаких справок либо поручителей. Необходим только телефончик и кредитка с которой можно снять всю сумму через несколько минут после утверждения заявки.
Выручали такие живые деньги и соседей, когда знакомому нужно было срочно оплатить сессию. Никому не надо толковать, унижаться и выпрашивать. Сам подбираешь сумму и период возврата. Советую абсолютно всем, кто оказался в непростой ситуации.


Gośćas | 25 września 2017, 10:00

czarny protest debilek i debilow


Dodaj komentarz
×