Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Kasia Nova i Nicole Scherzinger… co je łączy?

Kasia Nova i Nicole Scherzinger... co je łączy?


Kasia Nova i Nicole Scherzinger mają jednego stylistę

Kasia Nova to znana wokalistka na polskim rynku muzycznym, która próbuje swoich sił również zagranicą. Razem z amerykańską wytwórnia w Los Angeles nagrała wakacyjny przebój Love is Music, który bardzo szybko wpada w ucho. Stroje do jej nowego klipu przygotował stylistka, który na co dzień ubiera Nicole Scherzinger.

Piosenkarka nie chciała poprzestać na tym i w Nowym Jorku nakręciła świetny klip. Sceny zostały nagrane  w kilku lokalizacjach: most Brooklynski ( Brooklyn bridge), studio  INGLOT, Time Square, Love Sign ( Love Sculpture), ulice Nowego Jorku, Hudson River rooftop, oraz New York Taxi. Ciekawostką jest fakt, że na potrzeby klipu  zostały specjalnie zamknięte czerwone schody na Time Square. Piosenkarka była zachwycona pracą, warunkami technicznymi, ale i strojami, które przygotowała dla niej specjalnie Lovely Imperfect, która na co dzień pracuje z takim znanymi gwiazdami jak: Nicole Scherzinger, Nicky Hilton, Kendall Jenner czy Gigi Hadid.

Jeśli jesteście ciekawi jak prezentowała się piosenkarka w strojach znanej stylistki i  posłuchania piosenki zapraszamy do obejrzenia klipu. My jesteśmy zachwyceni! 🙂

Zobacz: Kendall Jenner ścięła włosy? Są krótsze o 25 centymetrów!

Kasia Nova

Kasia Nova nowy klip

Kasia Nova

Kasia Nova nowy klip

Czy wiesz kim jest Kasia Nova?Komentarzy: 6


Gość | 12 lipca 2016, 15:13

Wystarczy zobaczyć ilu fanów dorobiła się przez te kilkanaście lat. Każdy post to polubienia max kilkunastu osób. A fanclub chyba sama prowadzi.


AG.K | 9 lipca 2016, 21:36

gdybym posłuchała najpierw utworu i nie czytała tekstu pomyślałabym,”co to za zagraniczna gwiazda zrobiła taki świetny kawałek”, jestem pod ogromnym wrażeniem całości..


newYorkCity | 8 lipca 2016, 11:20

świetna piosenka,łatwo zapamiętywalna a i widoki N.Y piękne


Gość | 8 lipca 2016, 03:17

Bardzo ładna piosenka i dziewczyna i to wszystko co mozna chcieć oglądając i sluchając latem roznych piosenek,wielkie gratulacje.


Gość | 3 lipca 2016, 21:05

Klip światowy, utwór bardzo wpadający w ucho.Łatwy i przyjemny tekst. Ma wszystko czego potrzeba na wakacyjny hit. Jest dobrze!


Gość | 2 lipca 2016, 12:14

Dziwne…
ale jakoś nie znam tej Pani, a słucham dużo muzyki, w dodatku polskiej, o tej Pani hotach nie jestem w stanie nic napisać 🙂


Dodaj komentarz
×