Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 19.11.2017

Kasia Moś o Eurowizji 2017 w Dzień Dobry TVN: „Pierwsze dwa dni były dość trudne. Czułam smutek”

Kasia Moś piersi na Eurowizji 2017


Kasia Moś o Eurowizji 2017 w Dzień Dobry TVN

Emocje po Eurowizji już dawno opadły. Jednak fani doskonale pamiętają, że nasza reprezentantka Kasia Moś na tegorocznym konkursie wywalczyła 22 miejsce, natomiast konkurs wygrał cudowny romantyk Salvador Sobral. Kasia wróciła do kraju lekko zawiedziona i rozczarowana swoim wynikiem. W jednym z wywiadów przyznała, że „było jej trochę przykro, bo dała z siebie wszystko”…

Osobisty wpis Kasi Moś po Eurowizji 2017: „Targają mną mieszane uczucia. Jest mi przykro. Tak po ludzku liczyłam na…”

Publiczność mimo słabego wyniku Polki, pokochała ją. Przede wszystkim za jej determinację i mądrość sceniczną. Wiemy, że wokalistka podczas swojego występu miała poważne kłopoty z gardłem. Jednak dzielnie stawiła czoła wyzwaniu i wstydu Polsce nie przyniosła.

Kasia była ostatnio gościem programy Dzień Dobry TVN, w którym jeszcze raz  powspominała swoją przygodę z Eurowizją. Oczywiście nie zabrakło tych smutnych refleksji, dotyczących uzyskanych przez nią niskich ocen od jury i widzów. Jednak rozmowę zakończyła akcentem optymistycznym. Przyznała, że ma wspaniałych fanów, na których mogła liczyć podczas całego pobytu w Kijowie.

Choć była daleko od kraju, czuła wielkie wsparcie rodaków. Piosenkarka ku radości fanów zapowiedziała pracę nad nową płytą oraz trasę koncertową:

Mieliśmy ogromne wsparcie od fanów. Już ochłonęłam pierwsze dwa dni były dość trudne jednostronna radość, bo dostaliśmy się do finału, z drugiej strony smutek, bo chcielibyśmy być wyżej ocenieni. To trochę podcięło nam skrzydła. Już pracuję nad płyta, teraz koncerty.

Bardzo się cieszymy i z ogromną niecierpliwością czekamy na koncerty i płytę.

TYLKO U NAS! Kasia Moś na lotnisku w Warszawie. Po powrocie z Eurowizji 2017: „Było mi trochę przykro. Jury dało nam więcej punktów niż rok temu, ale…” [WIDEO]


Źródło: Dzień dobry TVN, x-news.pl

Polska w finale Eurowizji 2017 - która śpiewa Kasia Moś?

Polska w finale Eurowizji 2017 – która śpiewa Kasia Moś?

Eurowizja 2017 POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Eurowizja 2017 POLSKA: Kasia Moś – Flashlight

Co wolisz: Polsat czy TVN?Komentarzy: 2


Gość | 25 maja 2017, 22:12

Kasia zaśpiewała pięknie!!!jak równie pięknie wyglądała.Sukienka cudowna.Nie trawie tego jak polak na polaka może gadać.Nie porównam tego do niczego.Trzeba wspierać naszych.


Gość | 24 maja 2017, 14:26

czy ona jest tępa?! zadano jej pytanie co by poradziła przyszłym uczestnikom eurowizji, a ta zamiast odpowiedzieć na proste pytanie to wiecznie o sobie- Kaska pamiętaj pycha kroczy przed upadkiem już pokazała ci to Eurowizja-ciekawe czy to cię czegoś nauczy, a jesteś wyjątkowo zadufaną osobą, na jakiej podstawie liczyłaś że zdobędziesz wyzsze miejsce , fałszowałaś, darłaś sie zamiast spiewać i bez przerwy żebrałaś o wsparcie, jak piosenka jest dobra i umie sie spiewać to wsparcia nie trzeba, tobie się wydaje że twoje piosenki sa świetne, niestety są do bani i to pokazała ci cała Europa, bo tylko dzięki żebractwu o głosy diaspory dostałaś się ledwo, ledwo z ostatniego miejsca do finału, bo jury w półfinale też cie uwaliło dają ci miejsce poza dziesiątką czyli wśród tych co nie przechodzą do finału, przestań już jęczeć bo jesteś tragiczna


Dodaj komentarz
×