Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Oto najlepsze ciało ósmej edycji „Tańca z gwiazdami”! Kasia Dziurska to absolutny fenomen w branży fitness! Kobieta dynamit!

Katarzyna Dziurska


Kim jest Kasia Dziurska?

Kim jest uczestniczka wiosennej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami? Kasia Dziurska to tancerka, trenerka i członkini Cheerleaders Gdynia, która – na zaproszenie Marcina Gortata – wystąpiła podczas jednego z meczów ligi NBA.

Niewielu wie, że Kasia to też prawdziwa kujonka, który każdą klasę kończyła z wyróżnieniem, a na studiach za dobrą średnią dostawała stypendium naukowe. Myślała nawet o zostaniu prawnikiem…

Kasia Durska to mistrzyni fitnessu

Dyplomy trenerki personalnej i instruktorki fitnessu nie wystarczały ślicznej blondynce, więc… została mistrzynią. Dziurska ma na swoim koncie tytuły mistrzyni Polski, Europy i świata w fitnessie.

Na jej półce jest ponad 15 medali, za to w szafie głównie treningowe ciuchy – w tym aż 30 par sportowych butów. Każdego dnia Kasia mobilizuje do ćwiczeń prawie 400 tysięcy ludzi, obserwujących ją w mediach społecznościowych:

Za wszystko odpowiadała pasja i wiara w to, że dam radę spełnić swoje marzenia – tłumaczy swój sukces Kasia.

Pierwszy odcinek nowej edycji Tańca z gwiazdami z Kasią Dziurską zobaczymy już 2 marca!

W końcu znamy OFICJALNĄ listę uczestników „Tańca z gwiazdami 8”! Wśród nich… Krzysztof Ibisz! To niejedyna niespodzianka [WIDEO]

„Taniec z gwiazdami” jeszcze się nie zaczął, a Renata Kaczoruk już narzeka. Oberwało się jej partnerowi

Taniec z Gwiazdami: Popek dostanie bajkowe wynagrodzenie! Nie uwierzycie ile zapłacą mu za jeden odcinek

 

Czy lubisz „Taniec z gwiazdami”?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×