Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 21.01.2018

Kim Kardashian podkręca temperaturę nagim zdjęciem Marilyn Monroe! Nawet na Kasi Cichopek zrobiła wrażenie!

Kim Kardashian prowokuje nagim zdjęciem


Kim Kardashian prowokuje nagim zdjęciem

Kim Kardashian prowadzi jeden z najpopularniejszych profili na Instagramie. Celebrytkę obecnie obserwuje już ponad 106 milionów osób, a z dnia na dzień liczba jej wirtualnych fanów rośnie w zawrotnym tempie.

Żona Kanye Westa wie doskonale jak wykorzystać potencjał swojego kanału oraz jak podtrzymać permanentne zainteresowanie swoimi postami. Jak się okazuje, to drugie przychodzi amerykańskiej celebrytce o wiele łatwiej, udowodniła to jedną z ostatnich publikacji. Kim udostępniła na swoim kanale zdjęcie prawie nagiej Marilyn Monroe. Nie musimy chyba dodawać, że wzbudziła tym nie lada sensację.

Dzień dobry – podpisała prowokacyjnie celebrytka.

Nowy post żony Kanye Westa zrobił wrażenie nie tylko na Paris Hilton i Britney Spears, ale też na polskich gwiazdach. Mowa tutaj o Kasi Cichopek, która pokochała zdjęcie udostępnione przez Kim.

Myślcie, że Kasia weźmie przykład z amerykańskiej celebrytki i sama zacznie publikować podobne wpisy? To dopiero byłyby rarytasy!

Wielki sekret Kim Kardashian ujawniony! Wyciekła treść e-maila od Kanye Westa

Instagram Kim Kardashian kipi od seksapilu! Teraz rozebrała się i w prowokującej pozie pokazała jak raczy się mlecznym koktajlem

Kardashianki wywiną numer stulecia?! Na jaw wyszedł intymny, wstydliwy sekret Kylie Jenner i Kim!

Czy chciałbyś spróbować wina wyprodukowanego przez Kim Kardashian?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×