Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 12.12.2017

Co z kryzysem w małżeństwie Kasi Cichopek? Niedawno mówiła, że „walczy o związek”. A dzisiaj?

Siódma rocznica ślubu Kasi Cichopek i Marcina Hakiela


Katarzyna Cichopek o kryzysie małżeńskim

Kasia Cichopek i Marcina Hakiel to jedna z najbardziej popularnych par w polskim show-biznesie. Jak wiemy, ich związek narodził się na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Media niejednokrotnie donosiły o kryzysie w ich małżeństwie. Podobno było to spowodowane m.in. problemami finansowymi pary, która zaciągnęła duży kredyt na dom.

Mimo przejściowych kłopotów, aktorka i tancerz doczekali się drugiego dziecka. Wydawałoby się, że wszystko zaczęło się układać, jednakże plotki na temat kryzysu w ich związku nadal były tematem wiodącym.  Katarzyna Cichopek i Maricn Hakiel są małżeństwem od 9 lat. Gwiazda serialu M jak Miłość nie raz otwarcie mówiła o tym, że w ich małżeństwie nie zawsze było kolorowo.

Przypominamy, że jeszcze kilka lat temu para przechodziła poważny kryzys. Aktora przyznała, że gdyby nie fakt, że byli małżeństwem, mogłoby dojść do rozstania:

My mieliśmy z Marcinem gorsze chwile i być może gdybyśmy nie mieli ślubu, łatwiej byłoby zakończyć wszystko jednym ostrym cięciem. Powiedzieć sobie: „Do widzenia, zaczynam wszystko od nowa”. Ale składaliśmy sobie przysięgę, mamy dzieci i choćby dla nich warto się starać. Walczymy o nasz związek – wyznała Cichopek w Pani

Kasia Cichopek teraz jednak zmieniła zdanie dotyczące swojej przeszłości. W najnowszym wywiadzie dla Twojego Imperium opowiedziała, że kryzysów małżeńskich w jej cudownym związku nigdy nie było:

Kryzysy? Nic takiego nigdy nie miało miejsca. Na przekór złym językom jesteśmy i będziemy razem. Staramy się przeżyć życie najpiękniej jak potrafimy, darząc się miłością, szacunkiem i zaufaniem – ucięła dyplomatycznie.

Jaka jest prawda? To zapewne wie tylko Kasia i Marcin. Parze życzymy dalszego szczęścia rodzinnego.

Rodzina Kasi Cichopek i Marcina Hakiela powiększy się? Wszystko wskazuje na to, że tak!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel - Nest Bank Superfotelik 2017

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Lubisz Katarzynę Cichopek?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×