Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Latem butelka wody, a jesienią? Karolina Szostak zawsze nosi ze sobą termos z domowym eliksirem młodości!

Karolina Szostak napój w termosie


Karolina Szostak o sobie i swoich upodobaniach

Karolina Szostak stała się idolką kobiet, gdy po kilku miesiącach nieobecności na salonach pojawiła się na czerwonym dywanie i olśniła swoją nienaganną sylwetką. Gwiazda zrzuciła wszystkie zbędne kilogramy i zmieniła się niemal nie do poznania. Swoją walkę o perfekcyjną sylwetkę i rady dla wszystkich Polek zmagających się z nadwagą opisała w książce, która natychmiast stała się hitem. Ale co tak naprawdę wiemy o Karolinie? Gwiazda zdradziła swoje sekrety w rozmowie z Twoim Imperium.

Szostak przyznała, że z domu nie wyjdzie bez swojego „eliksiru młodości”:

Telefonu, torebki, kluczyków od samochodu. O tej porze roku staram się nosić przy sobie także termos z wodą z cytryną i imbirem. To świetny i rozgrzewający napój.

Co sprawia jej przyjemność?

Moje motto to „carpe diem”, czyli „chwytaj dzień”/. Żyję tak, jakby nie miało być jutra. może to być moją wadą, bo staram się nie przewidywać co przyniesie przyszłość. Taka już jestem. Przekonałam się nie raz, że w życiu bywamy szczęśliwi tylko w niektórych momentach. Chcę zgromadzić ich jak najwięcej. Lubię zwiedzać świat. Czuję ogromną przyjemność, gdy wyjeżdżam choćby na krótko.

Co przynosi jej największą satysfakcję?

Gdy coś mi się uda. Teraz wydałam książkę i jestem z niej prawdę zadowolona. Ale zdarza się, że wykonanie prostej czynności, na przykład ugotowanie czegoś smacznego, też stanowi dla mnie powód do zadowolenia.

A czego Karolina nie może znieść?

Zazdrości, chamstwa i złośliwości. Na szczęście nie jestem pamiętliwa. nawet gdy ktoś powie mi coś przykrego, szybko o tym zapominam i przy następnym spotkaniu zachowuję się tak, jakby między nami nic złego się nie stało.

Wygląda na to, że Szostak stara się po prostu żyć szczęśliwie i bez stresu. Każdy powinien tego spróbować!

Karolina Szostak przesadziła z opalenizną!? Jej makijażystkę lekko poniosło i spektakularnego szału nie było!

Karolina Szostak zmaga się z nieuleczalną chorobą! „Bardzo późno dowiedziałam się o niej”

Karolina Szostak korzysta z kąpieli słonecznych kusząc odchudzonym ciałem na wakacjach! Zobaczcie jaka jest zgrabna!

Czy odchudzona Karolina Szostak wygląda lepiej?Komentarzy: 1


Gość | 22 listopada 2017, 20:04

Ładnie teraz wygląda pani Krolina. Ja przykładowo latem piłam zwykłą mineralna cisowiankę, zimą tez ją pije ale z dodatkiem miodu albo cytryny.


Dodaj komentarz
×