Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 13.12.2017

Karolina Korwin Piotrowska raptownie zmieniła front! Teraz broni Patryka Grudowicza!

patryk


Patryk Grudowicz tłumaczy się Korwin Piotrowskiej!

Przypomnijmy, że zwycięzca 6 edycji programu Top Model Patryk Grudowicz zamieścił ostatnio w internecie swój niefortunny wpis, którym chciał „upamiętnić” Powstanie Warszawskie i oddać hołd powstańcom. Opublikował zatem swoje zdjęcie na tle Pałacu Prezydenckiego z wyświetlonym symbolem Powstania, dodając do niego szokujący nacjonalistyczny opis:

Polska dla Polaków

Jak wiemy jego wpis wywołał ogromne kontrowersje, a młody model po chwili refleksji, usunął swoje dzieło z sieci. Kontrowersyjny wpis ie umknął jednak uwadze czujnej jak ważka Karolinie Korwin Piotrowskiej, która w porywie swoich emocji i ogromnego oburzenia, natychmiast w ostrych słowach dała wyraz swojemu niezadowoleniu.

Nieoczekiwana zmiana frontu Korwin Piotrowskiej

Jak się okazało początkowa krytyka Grudowicza, w kolejnym wpisie Korwin Piotrowskiej zamieniła się w obronę modela! Karolina Korwin Piotrowska poinformowała na swoim Facebooku, że Patryk Grudowicz wysłał do niej wiadomość, w której wytłumaczył się ze swojej wpadki:

TAKA SYTUACJA…Dostałam wiadomość Patryka Grudowicza, oto jej fragment:”Moja intencją nigdy nie było i nie będzie szerzenie nienawiści. Wręcz przeciwnie! Mam wielu przyjaciół z innych krajów, mimo tego, że nie było mi dane podróżować, a swoje pierwsze podróże zagraniczne odbyłem dzięki programowi Top Model, jestem bardzo otwarty na świat. Za głupotę trzeba płacić i nic już nie powstrzyma fali hejtu, ale chciałbym aby Pani miała o mnie choćby neutralne zdanie i tylko dlatego do Pani piszę. Kocham mój kraj i uważam, ze jest w nim miejsce dla wszystkich ludzi, którzy go lubią, nie tylko dla Polaków! Musze odrobić jeszcze wiele lekcji, a Pani mi w tym pomaga i chyba tylko wypada mi Pani podziękować.
Pozdrawiam Panią serdecznie i mam nadzieję, że będzie Pani miała jeszcze okazję napisać o mnie kiedyś coś pozytywnego – czytamy na profilu Karoliny

Po tym uroczym zwierzeniu Grudowicza, słynąca z ostrego języka krytyki dziennikarka show biznesowa, raptownie zmieniła swoje zdanie, aktualnie dzielnie broni skarconego wcześniej modela:

Jeśli chłopak ma świadomość, że przegiął, to będą z niego ludzie i tak trzymać! Poprzedni post został więc skasowany, a Ci, którzy poza słusznym oburzeniem na zaiste głupi kontekst zdjęcia, wytykali mu z jakiego domu, z jakiego miasta pochodzi i co robi prywatnie, niech się pukną w głowę. Bo na koniec dnia okazało się, że taki Patryk ma więcej rozumu od nich, choć sporo musi się jeszcze nauczyć i ma tego świadomość. I najważniejsze jest to, że się nie obraził, zrozumiał popełnioną głupotę. Bo, jak wiadomo, obrażają się tylko głupcy i służba. A Patryk, jak widać, do żadnej z tych grup się nie zalicza. Peace&Love – napisała Korwin Piotrowska.

Czy teraz ten wpis dziennikarki ostatecznie zakończy falę hejtu na modela, tego nie wiemy. Zastanawiamy się jednak, czy tak raptowna zmiana poglądów u doświadczonej dziennikarki, nie będzie teraz bardziej zaskakująca od całej afery związanej z nacjonalistycznym wpisem Grudowicza…

Co myślicie w tym temacie?

Kompromitujący wpis Patryka Grudowicza rozsierdził Karolinę Korwin Piotrowską! Oj dała mu popalić!

Karolina Korwin Piotrowska - TVN Style wiosna 2017

Karolina Korwin Piotrowska – broni Patryka Grudowicza

Kompromitujący wpis Patryka Grudowicza

Kompromitujący wpis Patryka Grudowicza

Patryk Grudowicz - finał Fresh Fashion Awards 2017

Patryk Grudowicz – tłumaczy się Korwin Piotrowskiej ze swojej głupoty…

Czy Karolina Korwin Piotrowska jest ekspertem w dziedzinie show-biznesu?Komentarzy: 2


Gość | 3 sierpnia 2017, 11:36

Ta w ogóle z tym nadużywaniem twierdzenia polski szołbiz. żenująca. tak się śmieje z tego światka a babra się w nim i zarabia od lat. dziwne!


Chyba jej cos jest | 3 sierpnia 2017, 01:55

Ta pani ma jakus problem ze soba agresywna dziwna i to straszne spojrzenie Dlaczego uzurpuje sobie prawo do oceny innych a co ona osiagnela? A sciela wlosy 😂😂😂😂😂


Dodaj komentarz
×