Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 17.12.2017

Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała urocze zdjęcie dzieci przy choince!

Karolina Ferenstein-Kraśko na imprezie La Mania by Inglot (fot. ONS)


Dzieci Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśko przy choince

Karolina Ferenstein-Kraśko jak większość z nas niecierpliwie wyczekuje Bożego Narodzenia. Gwiazda uwielbia spędzać czas w rodzinnym gronie.

Karolina od kilku dni pokazuje na swoim Instagramie zdjęcia z Zakopanego. Prawdopodobnie to tam całą rodziną spędzą Boże Narodzenie.  Na pewno będą to piękne i radosne chwile. Święta w górach mają swój specyficzny urok i atmosferę, zwłaszcza, że w Zakopanem jak widać na jej zdjęciach nie ma problemu ze śniegiem.

Jednym z ostatnich obrazków Ferenstein-Kraśko jest fotka jej trójki dzieci przy choince. Starsi bracia trzymają za rączki małą Laurę i z uwagą oglądają piękne drzewko. Musimy przyznać, że to słodki i uroczy widok.

Tacy bracia to skarb ❤️❤️❤️😍✨ moja mała góraleczka naprawdę ma szczęście 😘 #xmas #is #coming #mylove #myboys #mybabygirl #familytime #zakopane #góry #dobrebopolskie #choinka #marzenie #magicznagwiazdka

Szczerze zazdrościmy tak pięknie spędzanych chwil 🙂 Podoba Wam rodzinna fotka żony Piotra Kraśki? Jak idą Wam świąteczne przygotowania?

Zobacz: Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała zdjęcie bez retuszu: „Mam zmarszczki i się nie wstydzę!”. Przebiła Kingę Rusin?

Dzieci Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśki przy choince - Instagram

Dzieci Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśki przy choince – Instagram

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko - Magiczna Gwiazdka

Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała urocze zdjęcie dzieci

Czy ubierasz choinkę na święta?Komentarzy: 1


Gość | 19 grudnia 2016, 10:14

Zydowska para.


Dodaj komentarz
×