Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 12.12.2017

Wiemy, ile schudła Karolina Ferenstein-Kraśko i na jakiej jest diecie

Karolina Ferenstein Kraśko dieta waga


Karolina Ferenstein-Kraśko schudła 12 kg

Karolina Ferenstein-Kraśko za każdym razem, gdy pojawia się na oficjalnych imprezach, zachwyca swoim pięknym wyglądem. Atrakcyjna żona Piotra Kraśki jest po trzeciej ciąży, a na ostatnich Międzynarodowych Zawodach CSIO w Sopocie wręcz oczarowała wszystkich swoją sylwetką i kobiecością.

Po porodzie w styczniu 2016 roku trzeciego dziecka – córki Laury, żona Kraśki skupiła się na opiece nad dzieckiem. W domu miała jeszcze dwóch starszych synów. Ponadto jest aktywna zawodowa. W tej sytuacji nie miała zbyt wiele czasu na treningi czy trzymanie ścisłej diety. Jednak, kiedy Laura skończyła roczek, nadszedł czas na podjęcie decyzji o zmianie.

Przede wszystkim zdrowy rozsądek i metoda wolnych kroków – oto przepis Karoliny Ferenstein-Kraśko na zrzucenie zbędnych kilogramów. Udało się! Obecna waga? Mniejsza o 12 kilogramów!

Karolina nie czuła się dobrze ze sobą i chciała wrócić do wagi sprzed ciąży.

Dieta Karoliny Ferenstein-Kraśko

Pierwszym krokiem było przejście na post Dr Dąbrowskiej. Efekt był szybki, bo Karolina w krótkim czasie zrzuciła 8 kilogramów. Jednak reżim postu okazał się za trudny. Karolina poddała się i pojawił się efekt jojo. Następne podejście do odchudzania wyglądało już inaczej. Karolina zmieniała powoli nawyki żywieniowe – zrezygnowała z węglowodanów i cukru.

Zaczęła również dużo się ruszać – bieganie, jazda konna, siłownia. Tym razem w wolniejszym tempie, ale jednak…. zrzuciła 12 kilogramów i zapowiada, że na tym jeszcze nie koniec.

Musimy przyznać, że pani Karolina wygląda wręcz olśniewająco!

Karolina Ferenstein Kraśko dieta, schudła 12 kilo

Karolina Ferenstein Kraśko dieta, schudła 12 kilo

Karolina Ferenstein-Kraśko przed schudnięciem

Karolina Ferenstein-Kraśko przed schudnięciem

Lubisz styl ubierania Karoliny Ferenstein-Kraśko?Komentarzy: 1


Gośka | 19 czerwca 2017, 19:22

A ja schudłam 15 kg z powodu nowotworu,dziewczyny nie przejmujcie się swoją wagą.Bądzccie zdrowe


Dodaj komentarz
×