Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Kris Jenner przeszła samą siebie! Nowe odcinki Kardashianek będą kręcone w… To brzmi jak absurd!

Kris Jenner, Kardashianki


Kardashianki w kosmosie

Wydawało się nam, że rodzina Kardashianów pokazała i zrobiła już wszystko. Wieczne dramaty, konflikty, afery, kłótnie, problemy i rozstania były pokazywane w rodzinnym show na pełnym luzie, podobnie jak porody, problemy ze zdrowiem psychicznym Kanye Westa czy scysje z Caitlyn Jenner.

Kardashianowie pokażą wiele i zrobią wszystko, byle tylko o nich mówiło się w mediach. Jak się okazuje – wszystko to, co dotychczas widzieliśmy jest jedynie próbką tego, na co stać przebojową momager i jej pięć córek. Teraz czeka nas coś naprawdę wyjątkowego! Otóż zaradna Kris Jenner postanowiła, że podróże kształcą i są ładne w obrazku, więc wymyśliła odcinek kolejnej serii perypetii tego klanu… w kosmosie! Tak owszem – w kosmosie.

Jest zafascynowana podróżami w kosmos i myśli o kupnie biletów dla siebie i wybranych członków rodziny na lot promem kosmicznym. Ma dużo pieniędzy do wydawania i musi starać się zapewnić rozrywkę widzom KUWTK, a co jest lepszego od wizyty w kosmosie? – pisze RadarOnline cytując swojego informatora.

Już się nie możemy doczekać dryfujących w powietrzu Kardashianek, ich brzuszków ciążowych, piersi i sami nie wiemy czego jeszcze…

Kylie Jenner wymyśliła ciążę? Internauci ujawnili demaskujące zdjęcie

Kim Kardashian z odkrytymi piersiami poszła do telewizji! W takim stroju paradowała po ulicy [ZDJĘCIA]

Tak Kim Kardashian oszukuje fanów! Wydało się w co inwestuje miliony dolarów!

Kogo z rodziny Kardashian – Jenner lubisz najbardziej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×