Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 20.04.2018

Nowa Miss Polski jest nie tylko piękna, ale również bryluje w mediach! Dla której stacji pracuje i czym zajmuje się Kamila Świerc?

Kamila Świerc - Miss Polski 2017


Kamila Świerc pracuje dla TVP

Nowa Miss Polski jest nie tylko piękna, ale również świetnie wykształcona! Kamila Świerc, która w miniony weekend odebrała koronę najpiękniejszej Polki w kraju na co dzień studiuje na Uniwersytecie Warszawskim i ma spore ambicje. Jej plany nie ograniczają się jedynie do brylowania na salonach:

Swoją przyszłość wiążę nie tylko z rolą specjalisty ds. public relations, ale także z pracą w mediach. Uwielbiam seriale kryminalne i interesuję się fotomodelingiem, socjologią oraz projektami społecznymi.Rok temu miałam okazję stworzyć również własny projekt społeczny, który zakończył się sukcesem. Obecnie pracuję nad kolejnym – opowiadała piękna Kamila

Poza studiami i prywatnymi zainteresowaniami, Kamila stawia również pierwsze kroki w show-biznesie. Jak wynika z jej wpisów na Instagramie, śliczna Świerc pracuje w roli prezenterki dla TVP3 Opole:

Premiera jesiennej ramówki TVP3 Opole ??? To ogromny zaszczyt pracować z tak ambitnymi i pełnymi pasji ludźmi. Cieszę się, że razem z Nimi mogę tworzyć Zespół TVP3 Opole! Bądźcie z nami! ? – głosił podpis pod zdjęciem ze ścianki na jesiennej ramówce stacji

Myślicie, że uda jej się zrobić karierę w mediach?

Agnieszka Hyży olśniła swoim blaskiem jak drogocenny szafir całą Krynicę Zdrój! Jej zmysłowo nagie plecy zrobiły prawdziwą furorę podczas finału Miss Polski 2017!

Gwiazdy na gali Miss Polski 2017: Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz

Rozebrane finalistki Miss Polski 2017 walczą o koronę najpiękniejszej! Urodowy zawrót głowy!

Miss Polonia czy Miss Polski? Który konkurs wolisz?Komentarzy: 2


Victoria-22 | 5 grudnia 2017, 09:46

Uniwersytecie Wrocławskim… Nie mam pojęcia jak można publikować artykuł który jest napisany źle stylistycznie, co więcej posiada błędne informacje. Jako portal informacyjny czy też bardziej plotkarski nie powinniście wprowadzać czytelników w błąd. Gdyby nie inne portale plotkarskie/informacyjne oraz sam wywiad ww. MISS osoba czytająca ”artykuł” powielałaby podczas zwykłego przekazu informacji błędy informacyjne które przeczytała u Was.. Radze zastanowić się nad tym czy niektóre osoby powinny ”pracować” właśnie na określonym stanowisku.


Gość | 4 grudnia 2017, 15:46

Piękna! w odróżnieniu od wybranej tydzień temu Miss Polonia, która wygląda jak jej matka.


Dodaj komentarz
×