Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Kamilla Baar zmieniła kolor włosów! To raczej nie był dobry pomysł. Chyba dodała sobie tym kilka lat!

Kamilla Baar fryzura


Kamila Baar zmieniła kolor włosów na czekoladowy

Piękna Kamila Baar znana jest widzom przede wszystkim z roli Hany Goldberg z serialu TVP „Na dobre i na złe”. Zagrała również w „Służbach scpecjalnych” reżyserii Patryka Vegi, gdzie wcieliła się w Joannę Cerat.  Baar w ciągu kilku ostatnich lat raczej nie eksperymentowała z fryzurą.  Czasami delikatnie podcinała końcówki. Od dawna natomiast nie farbowała włosów. Tym razem bardzo zaszalała.

Magdalena Ogórek i Kamilla Baar postawiły na róż! Która lepiej go nosi?

Po kosmykach w odcieniu ciemnego blondu i jasnych pasemkach Kamili Baar nie ma śladu. Ustąpiły one miejsca czekoladowej koloryzacji, która niestety raczej dodała aktorce kilku lat. Do niedawna mogliśmy podziwiać u Kamilli Baar jasne włosy czesane pasemkami. Gwiazda zdecydowała się jednak na radykalną metamorfozę. Ostatnio to jedna z najbardziej drastycznych metamorfoz w polskim show-biznesie.

Szczęśliwa Kamilla Baar w jesienno-zimowej stylizacji

Baar wygląda po metamorfozie zupełnie inaczej. Wyraźnie w oczy rzucają się również ujarzmione brwi aktorki. Mają regularny kształt, są wygładzone oraz delikatnie przyciemnione. Dzięki temu nie odcinają się od koloru włosów. Kamilla Baar kiedyś nosiła już tak ciemne włosy, ale zrezygnowała z nich na rzecz bardzo jasnego blondu. Od jakiegoś czasu systematycznie je przyciemniała, czego efektem jest teraz czekoladowa, jednolita koloryzacja.

Jak wam się podoba teraz Kamila?

Gwiazdy w Teatrze Wielkim Operze Narodowej na premierze opery „Eros i Psyche”: Kamila Baar, Katarzyna Warnke, Majka Jeżowska

Kamila Baar zmieniła kolor włosów na czekoladowy

Kamila Baar zmieniła kolor włosów na czekoladowy

Kamila Baar zmieniła kolor włosów na czekoladowy

Kamila Baar zmieniła kolor włosów na czekoladowy

Magdalena Ogórek czy Kamilla Baar? Która lepiej wygląda w różu?Komentarzy: 1


Ada | 19 października 2017, 23:43

Może dajcie zdjęcie tej pani z przed operacji nosa.To dopiero jest zmiana………..


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×