Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

45-letnia półnaga Justyna Steczkowska jak czarna pantera zmysłowo plumka brzegiem morza! Jest idealna!Justyna Steczkowska w bikini biega po wodzie

Zmysłowa Justyna Steczkowska doskonale wie jak wywołać poruszenie w internecie! Ostatnio piosenkarka  wrzuciła do sieci krótki filmik, który zrobił furorę. Nagranie z 45-letnią piosenkarką, biegnącą w bikini brzegiem morza, w ciągu dwóch godzin obejrzało już ponad 6 tysięcy osób. Komentarze też są i to same pozytywne, bowiem 45-letnia Justyna ma ciało jak prawdziwa bogini.

45 lat minęło, co za radocha – napisała Justyna w komentarzu do swojego filmiku.

Jednak coś tu nie gra, przypomnijmy, że Justyna urodziny obchodzi w sierpniu. Co więc zainspirowało ją do podzielenia się z obserwatorami radosnym wideo? Może potrzeba chwili, a może duma z tego, że po 45 wciąż wygląda kwitnącą. Spójrzcie tylko jak ona wygląda, takiej fenomenalnej figury mogą jej zazdrościć modelki i nastolatki. Nie wszyscy jednak wiedzą kiedy piosenkarka się urodziła, zatem przekonaniu, że chodzi o urodziny piosenkarki, ulegli  jej fani, którzy w komentarzach składają artystce życzenia.

Sto lat, kochana

Wszystkiego najpiękniejszego

Co za ciało

Śliczna

Dobre geny – – piszą rozemocjonowani obserwatorzy

Fenomenalne cechy odziedziczone po rodzicach oczywiście robią swoje, jednak Justyna nigdy nie ukrywała, że pracuje nad swoją sylwetką. W rozmowie z Dzień Dobry TVN zdradziła kiedyś, że przestrzega diety, i tylko od czasu do czasu podjada smakołyki. Na siłownię chodzić nie lubi, woli od niej wieczorne ćwiczenia w domu.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, Justyna od lat wygląda niemal tak samo – uwodzicielsko, kobieco, świeżo, seksownie, promiennie… Niezależnie od zawirowań w swoim życiu prywatnym i zawodowym zawsze jest olśniewająco piękna. Jest w tym coś z magii, być może Justyna zdradzi nam kiedyś swoje tajemne zaklęcie.

Zobaczcie  sami jak fenomenalnie wygląda 45-letnia Justyna Steczkowska!

Co dalej z małżeństwem Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego? Jest decyzja pary

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski nie cieszą się z nadchodzących świąt?! A miało być już tak cudownie…

Zadziwiający finał rozstania Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego!

Czy Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski powinni do siebie wrócić?Komentarzy: 2


Gość | 28 listopada 2017, 09:02

Krotkie ma te nogia eksponuje nimi jakby byla jedyna na swiecie.Gdzie byla Steczkowska kiedy ludzie rosli?
Przeciez jest niska ,ma niskie zawieszenie, kiepskie zeby, dziaska na wierzchu i te usta jakies takie dziwaczne.


Gość | 27 listopada 2017, 19:00

Żenada


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×