Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.02.2018

Justyna Steczkowska straci majątek na rozwodzie!

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski rozwodzą się


Co w wyniku rozwodu straci Justyna Steczkowska?

Pisaliśmy już o tym, że w wyniku rozwodu Justynę Steczkowską i jej męża Macieja Myszkowskiego czeka podział ogromnego, bo wartego ok. 10 milionów majątku, którego para dorobiła się podczas wspólnego małżeństwa.
Pieniądze to jednak nie wszystko, jak donosi Super Express, piosenkarka straci też lukratywny kontrakt rekalmowy! Gwiazda miała wraz z rodziną reklamować jedną z sieci komórkowych, za co mogła dostać aż 250 tys. zł!

Justyna prowadziła negocjacje z jedną z firm z branży telekomunikacyjnej w sprawie kampanii reklamowej. Miała to być ciepła, rodzinna reklama, w której miała wystąpić razem z mężem i synem Leonem . Szczęśliwa, kochająca się rodzina z muzyką Justyny w tle. Ale gdy pojawiła się informacja o separacji pary, negocjacje postanowiono zerwać. Justyna mogła stracić nawet 250 tysięcy na tym kontrakcie – zdradza znajoma gwiazdy.

Para wróciła już z rodzinnego urlopu z Turcji, gdzie ustalali warunki rozstania. Po długim weekendzie mają zapaść wszystkie najważniejsze decyzje dotyczące małżeństwa, w właściwie rozwodu Steczkowskiej i Myszkowskiego.

Zobacz: Nowe doniesienia w sprawie rozwodu Justyny Steczkowskiej. Dzielą pokaźny majątek

Justyna Steczkowska w żółtym płaszczu

Justyna Steczkowska

Przez ile lat Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski byli małżeństwem?

Przez ile lat Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski byli małżeństwem?

 

Czy Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski powinni do siebie wrócić?Komentarzy: 3


Gość | 6 maja 2017, 18:47

butna,zarozumiala,wyniosla,uwazajaca sie za dive ,pusta „pseudo -artystka”.Ma super meza,przystojnego,wyksztalconego a znalazla sobie kogos kto jest jego przeciwienstwem.Pewnie za jakis czas bedzie tego bardzo zalowac.Szkoda faceta i i dzieci.


Gość | 6 maja 2017, 16:36

szkoda, rozbita rodzina to nic dobrego,zwlaszcza dla dzieci.


Gość | 6 maja 2017, 12:05

Kobiety, kiedy maja ,normalnych dobrych mezow maja ich za frajerow ,wowczas szuakaja sobie ogierow ,lobuzow ktorych uwazaja za prawdziwych mezczyzn.
Steczkowska jest tego przykladem, bo sam rozbija,rujnuje swoje malzenstwo w ktorym stworzyli sobie trojke dzieci .
Widocznie ten ktorego poznala bedzie lepszym rozpruwaczem ,a ze dzieci na tym ucierpia to wg niej nie ma znaczenia..Durne szpetne babsko .


Dodaj komentarz
×