Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.02.2018

Szok! Justyna Steczkowska rozstaje się z mężem: „Tego wymaga dobro rodziny”

Justyna Steczkowska, Maciej Myszkowski


Justyna Steczkowska rozstała się z mężem?

Justyna Steczkowska i jej mąż Maciej Myszkowski do tej pory uchodzili za jedną z najbardziej zgodnych par polskiego show-biznesu. Okazuje się, że teraz być może będą musieli się rozstać. Wszystko przez karierę ich syna Leona.

Zobacz: Syn Justyny Steczkowskiej napisał książkę!  

Dziś media obiegły informacje, że Justyna i jej mąż musieli podjąć odważną decyzję. Para rozstanie się po to, aby móc kontrolować syna. Chłopak od września uczęszcza do szkoły w Warszawie. Jego ojciec, aby mieć nad nim pieczę przeprowadzi się do stolicy.

Doszli do wniosku, że dali swojemu pierworodnemu za dużo wolności. Maciej namawia żonę, by pozwoliła mu zamieszkać razem z Leonem i przynajmniej przez kilka miesięcy dopilnować jego edukacji w liceum. Justyna obawia się konsekwencji przenosin Maćka do Warszawy, bo uważa, że i tak spędzają ze sobą za mało czasu. Jej zdaniem powinni raczej przenieść się całą rodziną do Warszawy. Wynająć duży apartament i w nim zamieszkać. Odkąd Maciej kilka lat temu zachorował na raka i pokonał go, ona jeszcze bardziej ceni każdy dzień wspólnego życia. Justyna chce przekonać Leona, by wrócił na łono rodziny i wstawał dwie godziny wcześniej, by zdążyć na lekcje w warszawskim liceum. Chciałaby codziennie widywać syna, który staje się mężczyzną. Wiedzieć wszystko o jego sprawach sercowych i doradzać mu. Ostatnio pozwoliła mu, by zabrał do Sopotu swoją sympatię. Wszystko wskazuje na to, że małżonkowie rozstaną się na jakiś czas, bo tego wymaga dobro ich rodziny – mówi w rozmowie z Na żywo osoba z otoczenia pary

Miejmy nadzieję, że to tylko chwilowe rozstanie.

Zobacz: Justyna Steczkowska pokazała 74-letnią mamę. Już wiemy która z sióstr odziedziczyła po niej urodę

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski (fot. ONS)

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski rozstaną się? (fot. ONS)

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski, Róże Gali 2015

Rozstanie Justyny Steczkowskiej z mężem?

Twoja ulubiona piosenka Justyny Steczkowskiej to…Komentarzy: 2


Gośromekć | 19 września 2016, 10:32

Gwiazda pomalu spada nawet biletow trudno dprzedac


Gość | 15 września 2016, 11:23

coś przybladła jej gwiazda, a promowany ostro synek, nie dodaje ani splendoru ani sympatii nie przysparza. Książka kucharska nastolatka, czy on przypadkiem nie powinien się uczyć? zamiast na siłę przerabiać go na celebrytę?


Dodaj komentarz
×