Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Z OSTATNIEJ CHWILI! Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski rozwodzą się?! „Po 17 latach postanowiliśmy, że…”

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski rozwodzą się


Separacja Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego

Małżeństwo Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego prawdopodobnie nie przetrwało próby czasu… Takie oświadczenie wydała w czwartek wieczorem  (27.04.2017) na portalu społecznościowym Facebook diwa polskiej estrady:

Droga Rodzino, kochani przyjaciele, znajomi, fani i media…

Życie to nieustanny ruch, taniec chwil, tornado zmian! Nic nie jest dane człowiekowi na zawsze… Z każdym dniem dojrzewamy, rośniemy w sobie, podejmujemy decyzje. To często sprawia, że z czasem nasze relacje zmieniają się i nawet w najbardziej udanych związkach uczucia podlegają przemianie.
Po 17 latach cudownego małżeństwa – w przyjaźni z Maćkiem – postanowiliśmy dać sobie czas na to, aby w trakcie separacji przemyśleć i zdecydować, czy rozłączyć naszą wspólną drogę na dwie osobne (miejmy nadzieję, że równie szczęśliwe ścieżki). Każde z nas pragnie realizować się inaczej. Prosimy Was w tym okresie o uszanowanie naszej decyzji i prywatności w trosce o dobro dzieci, które obydwoje kochamy nad życie. Mamy nadzieję, że nasza sytuacja znajdzie w Was zrozumienie i otrzymamy potrzebny nam obydwojgu czas. Prosimy również o nienękanie telefonami naszych rodzin i przyjaciół.
Dziękujemy za wsparcie, przyjaźń i trzymajcie za nas kciuki!

Justyna Steczkowska & Maciek Myszkowski

Jest to tym bardziej smutna wiadomość, że Justyna i Maciej zawsze uchodzili za idealną parę. Mają troje dzieci – Leona, Stanisława i Helenkę. Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że mąż Justyny wyprowadza się z ich domu w Radziejowicach, żeby pilnować najstarszego syna Leona, który przeprowadził się do Warszawy.

Zobacz: Justyna Steczkowska zmieniła numer telefonu! Odcina się od mediów? Tak gorzko nie mówiła jeszcze nigdy: „Jest mi przykro, bo…”

Justyna Steczkowska o separacji w związku

To miało być rozstanie dla dobra rodziny… Już wtedy zaczęto spekulować na temat kryzysu w ich związku. Steczkowska również bała się skutków tej rozłąki:

Obawia się konsekwencji przenosin Maćka do Warszawy, bo uważa, że i tak spędzają ze sobą za mało czasu – zdradziła znajoma artystki. Jeśli już powinni się wszyscy przenieść do Warszawy, wynająć duży apartament i razem z nim zamieszkać – wyznał znajomy Justyny i Maćka w Na żywo

Przypomnijmy, że wokalistka wraz z mężem przechodziła bardzo ciężkie chwile. Ich życie nie było usłane różami. Kiedy Maciej był chory na raka, Steczkowska rzuciła wszystko, by go wspierać w tym dramatycznym czasie. Z ogromną determinacją walczyła o jego powrót do zdrowia…

Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że ich relacja wróci na właściwe tory.

Zobacz: Nad Justyną Steczkowską zawisły ciemne chmury…

Zobacz: Szok! Justyna Steczkowska rozstaje się z mężem: „Tego wymaga dobro rodziny”

Justyna Steczkowska rozwodzi się!

Justyna Steczkowska rozwodzi się!

Przez ile lat Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski byli małżeństwem?

Przez ile lat Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski byli małżeństwem?

Koniec małżeństwa Justyny Steczkowskiej

Koniec małżeństwa Justyny Steczkowskiej?

Dlaczego Justyna Steczkowska rozwodzi się?

Dlaczego Justyna Steczkowska jest w separacji

Justyna Steczkowska rozwodzi się z mężem

Justyna Steczkowska rozstała się z mężem

Czy Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski powinni do siebie wrócić?Komentarzy: 5


Tomasz | 6 czerwca 2017, 09:57

Skotłowałbym ją


Gość | 29 kwietnia 2017, 07:52

Ja w ogóle dziwię się , że on z nią się związał ,,,,,,,ona jest sztucznie beznadziejna.


Gośćtys | 28 kwietnia 2017, 13:28

jak sie ma kochanka i obciskuje na ulicy, a paparazzi robia fotki, ,pozniej oglada , czyta sie jak jusia przytulona i caluje sie z obcym gahem, miec takiego meza przystojniaka z uroda i porzucac meza dla jakiegos tam gaha to , jest zenada ! woda sodowa uderzyla do glowy, ale jej utwory marne , nudne i spiace


Gość | 28 kwietnia 2017, 08:25

Taaaaa


Gość | 28 kwietnia 2017, 01:10

Ustawka jak nic


Dodaj komentarz
×