Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Agata Steczkowska rozczarowana postawą Justyny: „Rzeczywistość zweryfikowała jej plany”

Justyna Steczkowska i Agata Steczkowska mają konflikt


Justyna Steczkowska ma konflikt z siostrą

Siostra Justyny Steczkowskiej, Agata napisała książkę o perypetiach ich rodziny – Steczkowscy. Miłość wbrew regule. Dodatkowo rozpoczęły się pracę nad filmową adaptacją wydanej historii. Jak się okazało, był to zapalnik do poważniejszego konfliktu między siostrami.

Agata Steczkowska jest pianistką, wiolonczelistką, kompozytorką i dyrygentką, dlatego postanowiła zacząć pracę nad muzyką do ekranizacji książki o miłości rodziców. Natomiast wybitna piosenkarka, Justyna Steczkowska, która od początku nie była przychyla publikowaniu intymnego życia rodziny, nie chce mieć w tym momencie nic wspólnego z pracami nad filmem.

Nie będzie żadnego komentarza w tej sprawie. Skupiamy się na planach muzycznych i koncertowych – powiedział menadżer wokalistki, Łukasz Wojtanowski dla Życie na gorąco.

Agata miała dużą nadzieję, że z siostrą dojdą do porozumienia i uda im się razem stworzyć coś niezwykłego ku czci ich rodziców. Niestety jak zdradziła przyjaciółka siostry Justyny, ta powinna przestać się łudzić.

Trochę naiwnie myślała, że uda jej się dojść z nią do porozumienia. Co więcej, uważała, że to właśnie ona z powiedzeniem mogłaby zagrać ich mamę Danutę. Jednak marzyć to jedno, a rzeczywistość jak się okazuje, bardzo szybko zweryfikowała jej plany – zdradziła przyjaciółka Agaty w Życie na gorąco.

Myślicie, że Justyna Steczkowska faktycznie ma rację, że życia prywatnego nie powinno się przelewać na papier i zamieniać w biznes?

Justyna Steczkowska wróciła do męża? To jedno zdjęcie mówi wszystko!

Justyna Steczkowska z córką Helenką na wakacjach w Chorwacji

Justyna Steczkowska z córką Helenką na wakacjach w Chorwacji

Agata Steczkowska - Warszawska Bursztynowa Noc

Agata Steczkowska – Warszawska Bursztynowa Noc

Czy Justyna Steczkowska ma dobry styl ubierania?Komentarzy: 2


Grr | 23 października 2017, 17:25

Dajcie Justynie spokój. To nie jej wina, że siostra zapragnęła 5 minut sławy i pisze książkę o ich rodzinie. Nikt się o to nie prosił. Skupcie się lepiej na poczynaniach zawodowych Justyny, na tym, że sprzedaje koncerty biletowane i że jest niezmiennie od lat bardzo aktywna muzycznie. A siostra Agata powinna trochę przyhamować jednak.


Gość | 19 października 2017, 11:10

TYPOWE ZYDOWY.


Dodaj komentarz
×