Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Konto Seleny Gomez zostało zhakowane! Na jej profil trafiły nagie zdjęcia!

Selena Gomez nagie zdjęcia


Nagie zdjęcia Justina Biebera na profilu Seleny Gomez

Selena Gomez i Justin Bieber byli razem bardzo długo. Rozstawali się i schodzili kilkukrotnie żeby w końcu ostatecznie rozstać się w 2014 roku. Od tego czasu Justin z nikim nie spotykał się „na poważnie”, ale Selena kilka miesięcy temu związała się z raperem The Weekend i jest z nim bardzo szczęśliwa.

Piosenkarka ma na Instagramie ponad 120 milionów obserwatorów i jest oczywiście łakomym kąskiem dla hakerów, którzy w poniedziałkowy wieczór zhakowali jej konto. Do internetu trafiły nagie zdjęcia Justina Biebera, które opisano niewybrednym komentarzem:

Patrzcie na krewetkę tego czarn%$#cha

Team Seleny zareagował błyskawicznie. Jak zwykle w takich przypadkach menagment wielkich gwiazd podejmuje wszelkie działania, żeby zlikwidować jakiekolwiek ślady. Zdjęcia nie ma już oczywiście na koncie Seleny, jednak również jakiekolwiek screeny poznikały z serwisów amerykańskich, blogów czy nawet osób prywatnych. To się nazywa skuteczność.

Selena Gomez i The Weeknd pokazali czułe zdjęcia na Instagramie!

Justin Bieber nago

Justin Bieber nago

2011 American Music Awards - Arrivals

Czy kibicujesz Selenie i Justinowi?Komentarzy: 2


Gość | 30 sierpnia 2017, 16:56

Nie The weekend jak nie wiesz to nie pisz bo wszystko jest sprawdzane po kilkanaście razy


Gość | 30 sierpnia 2017, 09:41

„ale Selena kilka miesięcy temu związała się z raperem The Weekend” raperem? serio…? poza tym nie The Weekend tylko The Weeknd .. „DZIENNIKARZE” ….


Dodaj komentarz
×