Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 22.11.2017

Matura Julii Wróblewskiej została unieważniona? Jest decyzja

Julia Wróblewska skandal z maturą


Matura Julii Wróblewskiej nie została anulowana

Kojarzona głównie z serialu M jak miłość, 18-letnia Julia Wróblewska kilka dni temu postanowiła podzielić się wrażeniami po swoim egzaminie maturalnym z matematyki.

Po matmie! Jak Wam poszło? Mnie dobrze! 22/25 z zamkniętych!!! 88%. Otwartych nie mogę dokładnie sprawdzić, ale nie jest najgorzej. Po podsumowaniu powinno dalej być dobrze – napisała na Instagramie pod zdjęciem z sali, zadowolona z siebie celebrytka.

Nie wiedziała, że wnoszenie urządzeń elektronicznych na maturę jest surowo zabronione?  Przecież ten sam błąd popełnił kilka lat temu jej starszy kolega, Maciej Musiał. Aktor wrzucił do internetu selfie z sali, w której pisał maturę z języka polskiego. Okazało się, że zdjęcie Musiała zostało zrobione jeszcze przed egzaminem i ostatecznie jego matura nie została anulowana.

A kiedy Julia zrobiła swoje piękne zdjęcie? Przed maturą, czy – jak sugeruje jej opis – już po niej? Możemy już być spokojni, bowiem „afera zdjęciowa” Julii Wróblewskiej została wyjaśniona:

Zdjęcie zostało zrobione przed egzaminem, za zgodą nauczycieli, a na stole leżą karty maturalne. Moja matura całkowicie w porządku – uspokoiła młoda aktorka wszystkich zatroskanych jej losem fanów.

Czy waszym zdaniem zakaz wnoszenia telefonów na salę maturalną powinien być przestrzegany z większą pieczołowitością?

Zobacz: Koszmarna wpadka Julii Wróblewskiej. Zamiast na pogrzeb Witolda Pyrkosza pojechała na… „Zrozumcie czasem drugiego człowieka”

Julia Wróblewska - Matura 2017

Julia Wróblewska – Matura 2017

Czy matura Julii Wróblewskiej została unieważniona?

Czy matura Julii Wróblewskiej została unieważniona?

Stresowałeś/aś się swoją maturą?Komentarzy: 1


JustaH | 9 czerwca 2017, 14:45

Musze powiedziec ze fajnie sie czyta twoje posty 🙂


Dodaj komentarz
×