Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 17.12.2017

Julia Wróblewska zrezygnowała ze studiów! Podobną decyzję podjęła inna znana aktorka

Julia Wróblewska skandal z maturą


Julia Wróblewska i Julia Wieniawa nie pójdą na studia

Julia Wróblewska zadebiutowała w komedii romantycznej Tylko mnie kochaj i od 10 lat gra epizodyczną rolę w serialu M jak miłość. Jednak szerszej publiczności Julia kojarzy się głównie z tegoroczną maturą. Aktorka barwnie przedstawiła na swoim profilu cały przebieg swojego egzaminu dojrzałości. Uzbierała sporą dokumentacje fotograficzną…

Julia Wieniawa natomiast, szerokiej publiczności dała się poznać zwłaszcza z roli Pauli dziewczyny Kuby Boskiego w serialu Rodzinka.pl. Ostatnim szeroko komentowanym osiągnięciem aktorki jest fakt, że spotyka się ona z Antonim Królikowskim.

Znamy wyniki matury Julii Wróblewskiej. Jak sobie poradziła?

Co oprócz imienia łączy obie dziewczyny? Otóż Julia Wróblewska i Julia Wieniawa w tym roku zdawały maturę. Obie młode aktorki również zgodnie twierdzą, że nie zamierzają studiować.

„Dostałam ciekawą propozycję, niezwiązaną z aktorstwem. Nie dałabym rady pracować i studiować” – powiedziała w rozmowie z Fleszem Julia Wróblewska.

Z kolei Julia Wieniawa stawia na śpiewanie.

„Negocjuję właśnie kontrakt z wytwórnią i pracuję nad materiałem na płytę. Zaczynam też grać pierwsze koncerty” – wyznała w rozmowie z gazetą.

Sadzimy, że decyzje związane z edukacją panie powinny jeszcze raz poważnie przemyśleć.

Julia Wieniawa opowiedziała o wspólnych wakacjach z Antkiem Królikowskim! „Zarzucali mi, że…”. Teraz już wiadomo, że nikt nie miał racji [WIDEO]

Julia Wróblewska na premierze Listów do M. 2

Julia Wróblewska

Julia Wieniawa, Antoni Królikowski - finał Fresh Fashion Awards 2017

Julia Wieniawa, Antoni Królikowski

Czy oglądasz „M jak miłość”?Komentarzy: 1


Gość | 30 maja 2017, 01:24

Julia Wróblewska zdała maturę bardzo dobrze , bo była dobra i pilną uczennicą. Na studia może pójść zawsze, szczególnie w takim okresie, kiedy będzie miała więcej czasu wolnego, bez propozycji ,a teraz powinna wykorzystywać szanse jakie dostaje od losu , bo mogą sie nidy więcej nie powtórzyć.


Dodaj komentarz
×