Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Julia Wieniawa szaleje na wakacjach w tropikach! Piękna aktorka kusi seksownym ciałem i przyprawia fanów o szybsze bicie serca!

Julia Wieniawa w seksownym stroju kąpielowym


Julia Wieniawa w seksownym stroju kąpielowym

Julia Wieniawa i Antek Królikowski wciąż przebywają na egzotycznej Dominikanie. Aktora niemal dzień w dzień publikuje seksowne zdjęcia i na bieżąco relacjonuje wakacje z ukochanym.

Piękne widoki, bajeczna pogoda, chłodne drinki, to tylko początek tego, co możemy obserwować na relacjach Wieniawy z podróży. Młoda gwiazda kusi swoich obserwatorów również seksownym ciałem. Niektóre fotografie mogą wywołać niezły zawrót głowy u męskiej części miłośników Julii. Mowa tutaj o zdjęciu, na którym Wieniawa pozuje w mokrym kostiumie kąpielowym, przez który prześwituje jej sutek!

A żeby tego było mało, to Julia chętnie chwali się swoimi zgrabnymi pośladkami, które chętnie wypina w stronę obiektywu aparatu.

Aktorka seksowne ciało zawdzięcza regularnym treningom, które odbywa pod okiem trenera personalnego. Przypomnijmy również, że w 2017 roku, Julia została doceniona przez Ewę Chodakowską i wylądowała na okładce magazyny sportsmenki – Be active.

A Wam, jak podoba się figura Julii Wieniawy?

19-letnia Julia Wieniawa szaleje w seksownym bikini na Dominikanie! Jej jędrne pośladki wywołały istne szaleństwo w internecie!

Jest oficjalny plakat filmu „Kobiety Mafii”! Młodziutka Julia Wieniawa na pierwszym planie, ale uwagę najbardziej przykuwa Kasia Warnke! „Jakaś taka wklejona”

19-letnia Julia Wieniawa dla Antka zrobi wszystko! Na rajskiej Dominikanie odstawiła istną zmysłową rewię mody! Wygląda prawie jak Monica Bellucci!Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×