Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 17.11.2017

19-letnia Julia Wieniawa w kiczowatych kozakach siedzi na kolanach dużo starszego od siebie znanego mężczyzny! Musicie zobaczyć to zdjęcie!

Julia Wieniawa


Juli Wieniawa na kolanach u Patryka Vegi

Julia Wieniawa ostatnio odniosła swój wielki sukces, bowiem dołączyła do obsady filmu „Kobiety mafii”, czyli najnowszej produkcji Patryka Vegi. Rola młodej aktoreczki, znanej jedynie z serialu Rodzinka.pl, u boku samego Bogusława Lindy, będzie debiutem i przełomem w aktorskiej karierze 19-latki. Przypomnijmy, że filmy Vegi biją rekordy popularności w polskich kinach. Sam „Botoks” w ciągu 24 dni od premiery obejrzały ponad 2 mln widzów. Wieniawa w „Kobietach mafii” zagra córkę bossa stołecznego półświatka, Pedrino ( Bogusław Linda). Jej postać w filmie będzie miała ksywkę Futro.

 

Aktorka zdążyła już pochwalić się na swoim Instagramie zdjęciami z planu. Na jednym ujęciu ponętnie wypina biust w jeansowym kombinezonie z futerkiem. To nic w porównaniu z najnowszą fotografią, którą opublikował również sam reżyser. Na fotografii widzimy Patryka Vegę siedzącego na złotym tronie, a na jego kolanach – wyraźnie ucieszona lolitka- Julia Wieniawa. Fani słusznie zauważyli, że reżyser wygląda jak król. W stylizacji Vieniawy na pierwszy plan wysuwają się jej złote kiczowate kozaki. Kozaki za kolano wracają do łask, ale raczej nie takie, które ma na sobie aktorka. Trzeba przyznać, że widok dorosłego mężczyzny trzymającego na kolanach nastolatkę, może budzić mieszane uczucia.

Co wy sądzicie o tym zdjęciu?

 

 

Gwiazdy na imprezie Halloween w przerażających stylizacjach: Jessica Mercedes, Julia Wieniawa, Jessica Ziółek, Dawid Woliński

Gwiazdy na imprezie Halloween w przerażających stylizacjach: Jessica Mercedes, Julia Wieniawa, Jessica Ziółek, Dawid Woliński

 

Julia Wieniawa dostała e-maila z informacją o rozstaniu z Antkiem! Przyłapano go z inną kobietą!

Czy uważasz, że Antek Królikowski i Julia Wieniawa-Narkiewicz pasują do siebie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×