Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

Zmysłowa nastoletnia Julia Wieniawa kusi półnagim ciałem na marokańskiej plaży!

Julia Wieniawa


Julia Wieniawa w bikini w egzotycznym Maroko

Julia Wieniawa od czasu gdy została dziewczyną Antka Królikowskiego z impetem zdobywa zainteresowanie mediów plotkarskich i serca swoich fanów. Widzowie kojarzą nastolatkę głównie z rolą Pauli w serialu „Rodzinka.pl”, jednak na tym kariera młodej aktorki się nie kończy. Julia rozpoczęła swoją karierę w branży muzycznej i rozwija swoje liczne talenty wokalne. A przy okazji jednak nieustannie pokazuje swoje młode ciałko w mediach społecznościowych.

 

Wieniawa wypoczywa obecnie w upalnym Maroko, tam zażywa licznych kąpieli słonecznych i oczywiście pozuje do zmysłowych zdjęć, którymi dzieli się ze swoimi fanami na Instagramie. Patrząc na jej ostatnie fotografie jesteśmy pewni, że Julia jest w raju! W Maroko Wieniawa odpoczywa od nawału pracy,  całkiem niedawno aktorka zaangażowała się w akcję „Piękna, bo zdrowa”, promującą badania profilaktyczne kobiet. Julia została też twarzą kampanii znanej marki sportowej, gdzie mogła pokazać swoje seksowne ciało. Zatem Julia zdążyła nas już przyzwyczaić do gorących zdjęć w bikini. Przypomnijmy, że najpopularniejszym z nich była fotografia w basenie, na której Julia pozowała w najmodniejszym kostiumie kąpielowym tego sezonu, czyli bikini od Kiini. Na punkcie tej marki oszalały też Sara Boruc czy Celia Jaunat.

Zobaczcie jak Julia relaksuje się w marokańskich tropikach

 

MTV EMA 2017: Dawid Kwiatkowski, Julia Wieniawa i Maffashion w Londynie!

Ociekające seksem Dygant, Popławska, Bołądź, Warnke i Wieniawa ponownie wymiatają u Vegi! Zobaczcie pierwsze ostre kadry z filmu „Kobiety mafii” [DUŻO ZDJĘĆ]

 

Ojciec Antka Królikowskigo ma dość i rozpaczliwie apeluje: „Odczepcie się od mojego synka”

Czy uważasz, że Antek Królikowski i Julia Wieniawa-Narkiewicz pasują do siebie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×