Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 19.11.2017

Julia Wieniawa pokazała się bez makijażu! Chciała zabłysnąć, ale nie wszyscy są zachwyceni!

Julia Wieniawa bez makijażu


Julia Wieniawa pokazała się bez makijażu

Największy rozgłos Julii Wieniawie przyniósł związek z Antkiem Królikowskim. Od tego czasu media śledzą jej każdy krok. Julia szybko stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia i idolką nastolatek. Nastolatka znana jest również z roli w serialu TVP Rodzinka.pl. Na Instagramie śledzi ją obecnie prawie 500 tysięcy osób!

Rodzina Antka Królikowskiego i Julii Wieniawy powiększy się!

19-letnia Julia Wieniawa, jak przystało na artystyczną duszę, lubi bawić się swoim wizerunkiem. Jednak tym razem kolorowe kosmetyki i ekstrawaganckie ubrania odłożyła na bok. Początkująca piosenkarka i aktorka pokazała się ostatnio bez makijażu i w klasycznej stylizacji. Na zdjęciu towarzyszy jej uroczy pupil.Większość jej fanów zachwyciła się jej urodą, ale nie zabrakło też słów ostrej krytyki. Niektórzy obserwatorzy zwrócili uwagę na jej wyraźne cienie pod oczami.

Julka, czemu masz takie kółka wokół oczu – pytał jeden z internautów.

Zmęczona, odpocznij kochanie – skomentowała kolejna osoba.

 

Jednak to nie był główny temat poruszany przez fanów Julii. Okazuje się, że Julia zaadoptowała psa ze schroniska. Uroczy szczeniak natychmiast skradł serca jej obserwatorów. Wieniawa chciała wesprzeć akcję promującą adopcję ze schroniska.

Kundelki są najwspanialsze – komentują fanki.

Przypomnijmy, że to nie pierwsza akcja charytatywna, w której Wieniawa wzięła udział. Jeszcze niedawno Julia pokazała zdjęcie z nagrań do spotu promującego organizację Kwiat Kobiecości, która ma na celu zwiększenie świadomości kobiet na temat profilaktyki raka szyjki macicy. Zatem dziewczyna Antka Królikowskiego wykorzystuje obecnie swoją wielką sławę do szczytnych celów. To się chwali!

Julia Wieniawa w skromniutkim ubranku uczy Polki kobiecości! Młodziutka skandalistka została autorytetem!

 

 

Julia Wieniawa pokazała się bez makijażu

Julia Wieniawa pokazała się bez makijażu

Julia Wieniawa pokazała się bez makijażu

Julia Wieniawa pokazała się bez makijażu

Julia Wieniawa pokazała się bez makijażu

Julia Wieniawa pokazała się bez makijażu

Czy uważasz, że Antek Królikowski i Julia Wieniawa-Narkiewicz pasują do siebie?Komentarzy: 2


Mirellka2M | 25 października 2017, 15:14

Musze sie wam pochwalic w koncu schudlam – 5 kg. Przeszukalam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wygoglujcie sobie: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Gość | 19 października 2017, 11:55

Ta smarkata z tego co o niej piszą ma straszne parcie na szkło jaka tam z niej aktorka jednego serialu, rola 5- planowa bodajże, czasem mignie na ekranie. Chce się wypromować przy Króliku , a że on cwany lubi młode ciała to tak się buja. Słuchałam jakiegoś wywiadu z nią masakra, piszcząca, brak składności wypowiedzi, ograniczony zasób słów, jednym słowem tępa dzida 🙂 no ale i rola w serialu raczej do pokazania ciałka niż zagrania czegoś ambitnego, bo pewnie dziewczę tekstu roli by nie przyswoiło.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×