Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 17.11.2017

Julia Wieniawa dostała e-maila z informacją o rozstaniu z Antkiem! Przyłapano go z inną kobietą!

Julia Wieniawa i Antek Królikowski kryzys w związku rozstanie


Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się?

Kariera młodziutkiej Julii Wieniawy od czasu gdy związała się z Antkiem Królikowskim  nabrała spektakularnego tempa. Do niedawna Julia była kojarzona wyłącznie z serialem Rodzinka.pl, ale ostatnio zrobiło się o niej trochę głośniej. Kolorowa prasa intensywnie śledzi poczynania młodej gwiazdki i jej ukochanego. Portale plotkarskie rozpisują się o jej boskich stylizacjach, paparazzi tropią prawie każdy jej krok. Ona sama doskonale się w tym celebryckim wiaderku odnajduje, fenomenalnie podgrzewając zainteresowanie swoją osobą.

Wieniawa regularnie dostarcza fanom i mediom ciekawostek z życia prywatnego, publikując na swoim profilu ekscytujące fotki. Przy okazji ostatniego wywiadu dla portalu wp.pl Wieniawa opowiedziała o swojej popularności, wspomniała również o pewnym niezwykłym e-mailu, z którego dowiedziała się, że właśnie rozstała się ze swoim ukochanym Antkiem. Kim była tajemnicza dziewczyna, przez którą ponoć doszło do kryzysu?

Julia Wieniawa zdradziła w rozmowie z Wirtualną Polską, że jej związek z Antkiem Królikowskim jest obiektem rozmaitych plotek. Generalnie nie zwraca na nie uwagi, bawią ją, jest duma będąc częstą bohaterką tabloidów, jednak jedna z ostatnich plotek szczególnie zapadła jej w pamięć.

 Co za akcja, dostałam od pewnego magazynu zaskakującego e-maila, bardzo poważnego i oficjalnego. Wiadomość była adresowana do mnie i do mojego menadźera, ale odpisałam ja. W e-mailu czytam: „Witam, proszę o bardzo pilną informację na temat rozstania Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego, ponieważ aktor jest widywany z inna kobietą”

Jaka była reakcja Julii na tak zaskakującą wiadomość?

Pierwsza reakcja, normalnie serce w gardle, ale po chwili sobie przypomniałam, że Antkowi zrobiono ostatnio zdjęcia w kinie! Był tam ze swoją 14 letnią siostrą 🙂 Zatem odpisałam natychmiast, że to są brednie wyssane z palca! Ogólnie bardzo mnie to rozbawiło.

Prawdę mówiąc i nas ta historia lekko ubawiła, a was?

Kariera Julii Wieniawy rusza z kopyta! Gwiazdka z małego ekranu przenosi się do kinowego giganta!

Gwiazdy na spotkaniu z twórcami filmu „Kobieta sukcesu”: Agnieszka Więdłocha, Julia Wieniawa, Odeta Moro

Gwiazdy na imprezie Halloween w przerażających stylizacjach: Jessica Mercedes, Julia Wieniawa, Jessica Ziółek, Dawid Woliński

Czy uważasz, że Antek Królikowski i Julia Wieniawa-Narkiewicz pasują do siebie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×