Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 23.01.2018

Zakochana Julia Wieniawa w czułych objęciach Antka Królikowskiego chwali się nóżkami na MTV EMA 2017!

Antek Królikowski i Julia Wieniawa - MTV EMA pre-Party 2017


Julia Wieniawa i Antek Królikowski na MTV EMA pre-Party 2017

9 listopada odbyła się największa muzyczna impreza roku – MTV EMA pre-Party 2017! Na czerwonym dywanie pojawiła się plejada polskich gwiazd ze świata show-biznesu i branży muzycznej, w tym nominowani do nagrody Najlepszego Artysty Dawid Kwiatkowski, Monika Lewczuk, Kamil Bednarek, Natalia Nykiel i Margaret!

Nie mogło oczywiście zabraknąć Julii Wieniawy, która przejęła Instagram MTV i relacjonowała widzom wydarzenia, które miały miejsce podczas imprezy. Miała jeszcze jeden ważny powód by pojawić się na muzycznym widowisku – jej ukochany Antek Królikowski prowadził galę w towarzystwie Lady Niny! Udało im się jednak znaleźć czas na czułości, a fotoreporterzy z zachwytem robili parze jedno zdjęcie po drugim.

Julia na ten wyjątkowy wieczór postawiła na połysk. Sukienka ze srebrnej skóry, którą Robert Czerwik stworzył specjalnie dla Wieniawy przepięknie podkreślała jej talię i smukłą szyję oraz bardzo odważnie odsłaniała zgrabne nogi młodziutkiej aktorki. Do kreacji Julia dobrała kremową kopertówkę i sandałki na szpilkach, które dodały jej dodatkowych centymetrów i jeszcze wyraźniej podkreśliły świetną sylwetkę gwiazdy. Charakterystyczne fale, w które ułożyła włosy idealnie pasowały do jej oszałamiającej stylizacji, a makijaż dopinał całość na bardzo zgrabny guzik.

Jak wam się podoba stylizacja Julii? Hit czy kit? My jesteśmy bardzo na tak!

Julia Wieniawa dostała e-maila z informacją o rozstaniu z Antkiem! Przyłapano go z inną kobietą!

19-letnia Julia Wieniawa w kiczowatych kozakach siedzi na kolanach dużo starszego od siebie znanego mężczyzny! Musicie zobaczyć to zdjęcie!

[NA ŻYWO] Gwiazdy na MTV EMA 2017: Julia Wieniawa, Monika Lewczuk, Antek Królikowski, Lady Nina, Dawid Kwiatkowski,

Czy uważasz, że Antek Królikowski i Julia Wieniawa-Narkiewicz pasują do siebie?Komentarzy: 1


K. | 11 listopada 2017, 14:20

Redakcjo! Będę wdzięczna za tak samo szczegółowy opis stylizacji Antka 🙂 Szczególnie będę wdzięczna za informację z jakiej kolekcji/ marki jest marynarka?


Dodaj komentarz
×