Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 14.12.2017

Piękna Julia Pietrucha jest znowu zakochana po uszy! Zobaczcie gdzie kochankowie spędzili swoją upojną i romantyczną randkę!

pietrucha


Julia Pietrucha z nowym partnerem

Przypomnijmy, że piękna Julia Pietrucha – aktorka i wokalistka, ma za sobą głośne rozstanie z Ianem Dowem. Okazuje się, że artystka już znalazła pocieszenie w ramionach innego mężczyzny. Pojawiła się z nim w programie telewizyjnym w TVP.

Jak donosiły media plotkarskie, ostatnie rozstanie Julii Pietruchy odbyło się w atmosferze wielkiego skandalu. Ian Dow, z którym gwiazda była związana, zarzucał jej w mediach, że zostawiła go bez grosza i zerwała kontakt z dnia na dzień.

Wszystko poza walizką, z którą wróciłem do Stanów, nadal jest w jej posiadaniu, w tym także cała moja twórcza praca i biznes, z których wciąż korzysta, wykonuje wokalnie w jakiś sposób, przypisując sobie ich autorstwo – pisał w mediach społecznościowych porzucony mężczyzna.

Rzekomo Dow jest współtwórcą płyty Julii, która okazała się hitem, jednak Pietrucha nie rozliczyła się z nim, co Dow określił jako kradzież. Obecnie temat jej byłego partnera zszedł na plan dalszy bowiem atrakcyjna Julia  znowu jest zakochana.

Kim jest nowy partner Julii Pietruchy? W programie telewizyjnym „Szlakiem Kolberga” na TVP Kultura Julia pokazała się po raz pierwszy ze swoim chłopakiem. Nowy wybranek Julii jest Polakiem! W odcinku nie zabrakło romantycznych czułości miedzy kochankami. W produkcji TVP artyści poznali tradycyjne pieśni wybranych regionów w Polsce. Pietrucha w jednym z odcinków wybrała się na Biskupiznę. We wszystkim towarzyszyła jej nowy chłopak! Spektakularna wizyta na Biskupiźnie zakończyła się tańcami! Julia i Mateusz nie odstępowali się na krok.

Pasują do siebie?

Julia Pietrucha nie odpuści byłemu mężowi. Szykuje się głośna sprawa w sądzie

Julia Pietrucha w makijażu wygląda jak gwiazda Hollywood, a bez? Różnica jest ogromna

Kolejna porażka Julii Pietruchy. Wyżaliła się na Facebooku: „A jednak w tym chaosie był jakiś porządek”

Lubisz Julię Pietruchę?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×