Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Julia Pietrucha znów zakochana! Jej nowy wybranek jest wręcz NIEPRZYZWOICIE przystojny!

Julia Pietrucha znów zakochana


Julia Pietrucha ma nowego partnera

Dla Julii Pietruchy ostatni rok był niebywale burzliwy. Głośne rozstanie z Ianem Dowem i kłótnie, które mogą skończyć się poważną sądową batalią nadszarpnęły nerwy gwiazdy, ale wygląda na to, że w jej życiu wszystko powoli zaczyna się prostować. Julia nie poddała się czarnym myślom i zamiast narzekać, wzięła się do pracy. W nowym dokumencie wyprodukowanym dla TVP Kultura nie tylko pokazała się z nowej strony, ale także… zaprezentowała ukochanego!

Wokalistka nie szczędziła partnerowi czułości na planie dokumentu Szlakiem Kolberga. Inne uczestniczki nazywały Mateusza – bo tak ma właśnie na imię wybranek serca pięknej Pietruchy – „lubym” gwiazdy, a ona sama w jednej ze scen podeszła i obdarzyła przystojnego ukochanego gorącym pocałunkiem. Tak nie całuje się kolegi!

Nowy wybranek Julii jest nie tylko Polakiem – dla odmiany po ekscentrycznym obywatelu Stanów Zjednoczonych – ale również jest wręcz nieprzyzwoicie przystojny. Nam osobiście kojarzy się nieco z Hozierem.

Zobaczcie w naszej galerii jak uroczo razem wyglądają! Podoba wam się Mateusz?

Julia Pietrucha nie komentuje rozstania z Ianem Dowem. Pozuje za to wtulona i pisze: „W duszy już na dobre zagościła wiosna”

Julia Pietrucha nie odpuści byłemu mężowi. Szykuje się głośna sprawa w sądzie

Julia Pietrucha w makijażu wygląda jak gwiazda Hollywood, a bez? Różnica jest ogromna

Lubisz Julię Pietruchę?Komentarzy: 2


Gość | 23 listopada 2017, 19:52

ON!!!! z wielkim brzuchem!!!! No i co, żle???????


Gość | 15 listopada 2017, 12:20

Szukam tego wręcz nieprzyzwoicie przystojnego na tych zdjęciach i nie widzę, jest tylko jakiś gość z wielkim brzuchem przed stodołą…ale to chyba nie on?????


Dodaj komentarz
×