Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 24.11.2017

Siostra Antka Królikowskiego ma już 18 lat! Wyrosła na piękną kobietę! Zobaczcie jak teraz wygląda!

Julia Królikowska, zdjęcia


Julia Królikowska skończyła 18 lat

Julia Królikowska poszła w ślady swoich znanych rodziców, wujka i starszego brata. Już jako mała dziewczynka Julka pojawiała się w serialu TVP Klan, gdzie gra do tej pory. Córka Pawła i Małgorzaty Królikowskich wciela się tam w postać Kasi córkę Grażynki i Ryśka. Aktorka dorastała na oczach fanów serialu. Obecnie z małej, pulchniutkiej dziewczynki przerodziła się w piękną kobietę. Siostra Antka skończyła już 18 lat. Patrząc na jej najnowsze zdjęcia, aż trudno uwierzyć, że to ta sama dziewczyna!

Niewiarygodne kulisy powstawania „Klanu”! Jeden z aktorów trafił aż do psychologa!

Julia Królikowska przez 18 lat spędzała całe dnie na planie, musi nadrabiać szkolne zaległości. Czy jej  się to opłaca? Fakt kiedyś wyliczył zarobki młodych gwiazd, które oglądamy na małym ekranie. jako 14 letnia dziewczynka Julka zarabiała 6 000 złotych miesięcznie. Fakt, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest mamą Julii w prawdziwym życiu i serialowym sprawia, ze dorosłej już córci krzywda finansowa z pewnością się nie stanie.

Jak na razie dziewczyna nie zagrała w żadnej innej produkcji.

Polski aktor spotkał Agnieszkę Kotulankę na ulicy! „Byłem w szoku”

Gdy Klaudiusz Sevkovic był w „Big Brotherze” miała zaledwie parę lat. A teraz? Córka gwiazdy telewizyjnego show to prawdziwa seksbomba!

Jesteś fanem/fanką „Klanu”?Komentarzy: 3


Mirellka2C | 25 października 2017, 11:15

Musze sie wam pochwalic w koncu zrzucilam – 7 kilogramow. Przeszukalam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wygoglujcie sobie: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Gość | 23 października 2017, 17:24

I tak brzydka. Wiejski styl


Klasyk | 23 października 2017, 13:02

Współczuję stylu ubierania dziecka:\'(


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×