Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Odmieniona Jola Rutowicz powraca! Zafundowała sobie kilka zabiegów i od razu wygląda lepiej!

Jola Rutowicz metamorfoza


Metamorfoza Joli Rutowicz. Jak wygląda?

O Joli Rutowicz było naprawdę głośno za czasów jej niesławnej kariery w Big Brotherze. Dała się poznać jako osoba zakochana w solarium, sztucznych paznokciach, prowokujących stylizacjach i jednorożcach. Na salonach pokazywała się przez długi czas, a jej udział w Gwiazdy tańczą na lodzie – choć odpadła w drugim odcinku – długo nie zostanie zapomniany. Związek z Jarosławem Jakimowiczem również miał spory wpływ na jej popularność, a potem… gwiazda nagle zniknęła z radaru.

Dopiero kilka miesięcy temu okazało się, że Jola nie tylko żyje, ale również ma się świetnie. Mieszka w Miami, ułożyła sobie życie z bajecznie bogatym biznesmenem i totalnie odmieniła swój wizerunek – nie chodzi na solarium, zmieniła kolor włosów na przyjemny dla oka blond i złagodniała. Nie przeszkadza jej to jednak od czasu do czasu pokazać się w domowych pieleszach i wystąpić na jednej czy dwóch ściankach, by nie wypaść z obiegu w Polsce.

Tym razem celebrytka postanowiła pokazać swoim fankom jak wstrzykuje sobie botoks w jednej z kieleckich klinik medycyny estetycznej. Na Facebooku zdała z zabiegu obszerną relację:

Kochani jestem w Kielcach i już po zabieg (nic nie bolało). Bardzo Zadowolona ! Paweł Pióro (tak to ten przystojniak na zdjęciu) to niesamowity lekarz medycyny estetycznej któremu warto zaufać , wraz ze swoją pełna blasku Partnerka zarażają pozytywna energia i profesjonalizmem! Korzystajcie i upiększajcie się właśnie tam! – napisała Jola (pisownia oryginalna).

Ostatnio na oczach kamer Eliza z Warsaw Shore zdecydowała się zoperować sobie nos. Myślicie, że Jola też pójdzie w jej ślady?

Dom Wielkiego Brata robił na was wrażenie? To zobaczcie luksusy w jakich żyje gwiazda „Big Brothera”! Ciężko wyjść z podziwu!

Gdy Klaudiusz Sevkovic był w „Big Brotherze” miała zaledwie parę lat. A teraz? Córka gwiazdy telewizyjnego show to prawdziwa seksbomba!

Jola Rutowicz pozuje na okładce… amerykańskiego magazynu! Możecie jej nie poznać

Oglądałeś/aś Big Brothera?Komentarzy: 6


Iza | 9 marca 2018, 06:53

Wasza złośliwość nie zna granic niech się zmienia jak czuję taką potrzebę a jej status religijny nie powinien nikogo interesować czy żydowka czy ateistką cz Jahwe każdego indywidualna jest sprawa


Gość | 24 lutego 2018, 12:53

co za pustak


Gość | 24 lutego 2018, 12:22

Wszędzie parchy rządzą! To żydowskie coś ( jak i inne żydówy) będzie na siłę propagowane


Gość | 23 lutego 2018, 15:04

Kiczowata Zydowka.


Gość | 23 lutego 2018, 15:01

Powiększyła sobie nos


Gość | 23 lutego 2018, 14:17

Śliczna kobyła!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×