Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Skandal w luksusowym SPA! Pracownik oskarża legendarną gwiazdę „Grease” o molestowanie seksualne!

John Travolta oskarżony o molestowanie seksualne Świat Mariah


John Travolta oskarżony o molestowanie seksualne

Afera z oskarżeniami pod adresem Harveya Weinsteina zatacza coraz szersze kręgi i dotyka coraz liczniejszej grupy gwiazd. Poza słynnym producentem w sidła własnych grzechów wpadł również Terry Richardson, Mariah Carey, Kevin Spacey czy Dustin Hoffman – a to jedynie czubek góry lodowej. Teraz przed fanami i środowiskiem artystycznym odpowiedzieć będzie musiał John Travolta. Legendarna gwiazda filmu Grease Gorączki Sobotniej Nocy została oskarżona przez jednego z pracowników luksusowego SPA w Palm Springs.

To już drugi masażysta, który składa zeznania przeciwko aktorowi. Jak donosi RadarOnline, Travolta miał wynająć całe LaQuinta Hotel na swój prywatny użytek i składać pracownikom niemoralne propozycje. W opublikowanych przez portal materiałach znajdowały się między innymi wspomnienia oskarżyciela:

Pragnął pokazać mi swoje techniki masażu. Chciał, abym położył się na brzuchu, zsunął ze mnie ręcznik i zaczął masować. Pytał, czy kiedykolwiek mój odbyt był lizany przez innego mężczyznę i co bym zrobił, gdyby doszło do intymnego zbliżenia z mężczyzną. Namawiał mnie, żebym mu powiedział, co bym z nim robił, aby móc o tym później fantazjować – zdradził mężczyzna

„Ofiara” aktora twierdzi, że po całym zdarzeniu zgłosił sprawę na policję, ale artysta zdążył opuścić hotel, a sprawę umorzono. Travolta od lat jest w małżeństwie z Kelly Preston i utrzymuje, że ich życie jest niezwykle szczęśliwe, ale jego orientacja seksualna była już kilka razy przedmiotem spekulacji.

Jak myślicie, jest winny?

Szok! W komputerze Piotra T. znaleziono tysiąc plików z dziecięcą pornografią! I nie tylko!

Aktor serialu „Skazany na śmierć” oskarżony o molestowanie seksualne! Artysta wydał stanowcze oświadczenie!

Molestowanie i przemoc w domu Kanye Westa?! „Mogę sprawić, że ona zniknie”

Czy padłeś/aś ofiarą przemocy?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×